Fenerbahçe'den flaş karar: Süresiz kadro dışı!

Fenerbahçe'den flaş karar: Süresiz kadro dışı!
Fenerbahçe Kulübü, UEFA listesini resmen açıkladı. Sarı-lacivertliler, Sinan Gümüş'ün süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını duyurdu.

Fenerbahçe'de Sinan Gümüş kadro dışı bırakıldı. Sarı-lacivertliler öte yandan UEFA listesini duyurdu.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması:

"Kulübümüz, Futbol Takımımızın 2021-22 sezonu yapılanması kapsamındaki planlama doğrultusunda; UEFA Avrupa Ligi için kadro bildirme süresinin son tarihi olan 2 Eylül 2021 itibarıyla belirlediği adımları atmıştır. Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ile yapılan görüş alışverişleri doğrultusunda takımımıza transfer edilerek UEFA A listesinde eklenen isimler; Diego Rossi, Min-Jae Kim, Max Meyer, Mergim Berisha olmuştur."

Serdar Dursun Uefa listesine dahil edilmedi

"Futbolcumuz Serdar Dursun yaşadığı sakatlık dolayısıyla UEFA listesine eklenmemiştir. Oyuncularımız Fatih Şanlıtürk, Arda Güler ve Melih Bostan UEFA B Listesine alınmışlardır. Kulübümüz, futbolda belirlenen birinci transfer ve tescil döneminin sonu olan 8 Eylül 2021 tarihine dek Teknik Direktörümüzün istekleri doğrultusunda en az bir ve yüksek olasılıkla birden fazla pozisyon için de transfer çalışmalarını sürdürmektedir. Kulübümüz bu süreçte Gökhan Gönül, Harun Tekin, Kemal Ademi, M. Frey, M. Lemos (K), M. Samatta (K), M. Thiam, Nabil Dirar, Ozan Tufan (K), Sadık Çiftpınar ile yollarını ayırmıştır."