Fenerbahçe kalecisini buldu

Fenerbahçe kalecisini buldu
Mert Günok'la yola devam etmeyeceklerini sözlü olarak bildiren Fenerbahçe'de, 1 numaralı kaleci adayı belli oldu.Fenerbahçe baştan aşağı bir değişim rüzgarı içerisinde… Sözleşmesi biten oyuncularla bir bir yollar ayrılıyor.Kendi...

Mert Günok'la yola devam etmeyeceklerini sözlü olarak bildiren Fenerbahçe'de, 1 numaralı kaleci adayı belli oldu.

Fenerbahçe baştan aşağı bir değişim rüzgarı içerisinde… Sözleşmesi biten oyuncularla bir bir yollar ayrılıyor.

Kendi değeri olan ve altyapısından yetişen Mert Günok’a yol gösterildi ve kendisiyle devam etmeyecekleri bildirildi. Şu anda elde tek kaleci olarak Volkan Demirel var ancak ona da İtalyan sportif direktör Terraneo pek olumlu bakmıyor. Eski bir kaleci olan Terraneo Volkan Demirel’in özellikle son maçlarda uzaktan yediği golleri işaret edip böyle bir kaleciyle şampiyon olmanın zor olduğuna vurgu yapıyor.

Yabancı kaleci arayışında olan ve bir süredir Arjantinli file bekçisi Sergio Romero ile adı anılan Sarı-Lacivertliler sağ gösterip sol vurma düşüncesinde… Kalede 1 numaralı aday ve teklif yapılan isim Marsilya’nın Fransız file bekçisi Steve Mandanda… 30 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi önümüzdeki sezon bitiyor.

Fenerbahçe, oyuncuya 2.4 milyon Euro öneriyor. Marsilya da 5 milyon Euro civarında bonservis ücreti talep ediyor. Kanarya rakamı aşağı çekmek için uğraş veriyor. Transferin büyük oranda Fenerbahçe’nin istediği gibi bitmesi bekleniyor.