Fenerbahçe İlk Transferini Açıkladı

Fenerbahçe İlk Transferini Açıkladı
Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Jose Mourinho, takımın başında yer alıyor. Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile sözleşme yeniledi. Levent Mercan transfer edildi.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Jose Mourinho liderliğinde start verdi. Takım kaptanlarından Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe ile sözleşmesini 2 yıl daha uzattı. Yandaş, Çubuklu forma ile iki sezon daha mücadele edecek.

Kulüp, yeni sezon planlaması kapsamında transfer çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 3 yıllık anlaşmaya varıldı. Mercan, sarı lacivertli formayla Fenerbahçe’ye katıldı. Fenerbahçe, transferle kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

MERT HAKAN YANDAŞ İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

Fenerbahçe, kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile 2 yıl daha devam etme kararı aldı. Yandaş, Fenerbahçe’deki başarılı performansını sürdürmeyi hedefliyor.

LEVENT MERCAN FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçe, Fatih Karagümrük’ten Levent Mercan’ı transfer etti. Mercan, Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Genç oyuncu, sarı lacivertli forma ile sahaya çıkacak.

SEZON HAZIRLIKLARI JOSE MOURINHO İLE BAŞLADI

Teknik Direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe’nin yeni sezon hazırlıklarını başlattı. Mourinho, takımın performansını artırmak için çalışmalara başladı. Fenerbahçe, yeni sezon için iddialı bir kadro kurmayı planlıyor.