Fatih Terim'in büyük planı: 2024...

Fatih Terim'in büyük planı:  2024...
Galatasaray’la sözleşmesini 5 yıl daha uza-t maya hazırlanan Fatih Terim 2024’te teknik adamlık kariyerine nokta koymayı düşünüyor

Galatasaray’la sözleşmesini 5 yıl daha uza-t maya hazırlanan Fatih Terim 2024’te teknik adamlık kariyerine nokta koymayı düşünüyor. Tecrübeli hoca ardından da 2024 yılındaki genel kurulda yani 70 yaşında, en büyük hayali olan Galatasaray başkanlığına aday olacak.

Türk futbolu ve Galatasaray'ın en önemli teknik adamlarından Fatih Terim 'büyük hayali' için düğmeye bastı... Tecrübeli hoca, sözleşmesinin 2024 yılına kadar uzatılması konusunda Sarı-Kırmızılı yönetimle anlaşmıştı. Fatih Terim yeni sözleşmesinin bitiş tarihinde teknik adamlık kariyerine noktayı koyacak.

1974 YILINDA ADIM ATMIŞTI

Başarılı hoca ardından, 1974 yılında futbolcu olarak adım attığı Galatasaray'da en önemli mevkiye gelmek için için adımını atacak. Terim çok uzun süredir planladığı başkanlık için hazırlıklara başlayacak.

EĞER ERKEN SEÇİM OLMAZSA...

Eğer Sarı-Kırmızılı kulüpte yeni bir erken seçim olmazsa, Fatih Terim'in yeni sözleşmesinin bitiş tarihi olan 2024'te olağan genel kurul yapılacak. Terim'in bu seçime başkan adayı olarak girmesi bekleniyor..

TARAFTARLAR DA ONU İSTİYOR

Her şey planlandığı gibi giderse İmparator 70 yaşında başkanlık koltuğuna oturacak. Sarı-Kırmızılı taraftarlar da sosyal medyadaki yorumlarda, Terim'i geleceğin başkanı olarak gördüğünü belirtiyor..

BAŞKANLIK HEDEFİNİ SIK SIK DİLE GETİRİYOR

Galatasaray tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Fatih Terim başkanlık hayalini üstü kapalı da olsa sık sık dile getiriyor. Taraftarlar da Terim'i bir gün mutlaka o kotlukta görmek istiyor.