Fatih Terim'den ayrılık açıklaması: Her şey olabilir

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Randers maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Terim, ayrılacağı konuşulan Babel hakkında konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Randers'ı 2-1 mağlup ederek UEFA Avrupa Ligi gruplarına kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim, "Buradan kazancımız oynadığımız futbol oldu. Seyredene zevk veren bir futbol vardı. İkinci yarı yaptığımız 20-25 dakikalık tempo, 8-10 gol pozisyonunu getirdi. İlk yarı rakip kalemize gelmeden gol yedik. İlk yarıyı da önde bitirebilirdik. Bütün olarak iyi oynadık" sözlerine yer verdi.

'Kerem bayağı yoruldu'

Kerem Aktürkoğlu hakkında konuşan Terim, "Kerem bayağı yoruldu, o yüzden ikinci yarıda Barış'ı seçtim. Onlar bizim kıymetlilerimiz, onların sayısını çoğaltacağız. Yaş alan gençler de vardır, sadece gençlerdir. Onları da unutmamak lazım. Barış ve Barış gibileri inşallah kazandırmaya devam ederiz" dedi.

Babel itirafı

Babel'in transferi hakkında konuşan Terim, "Mesele, hep kalacakmış gibi oynamak. Profesyonelce. Oyuncu yarın da gidebilir. Babel iyi bir oyuncu. Benim de beğendiğim, önemli bir oyuncu ama her şey olabilir. Halil Dervişoğlu gittiğinden beri istiyoruz. Gedson'u vermeyeceklerini söylediler ama son güne kadar bekleyeceğiz" dedi.