Dortmund maçı öncesi Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı: Kanalı aç

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Borussia Dortmund mücadelesi öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaşlı teknik adam Borussia Dortmund mücadelesinin şifresiz yayınlanması için Acun Ilıcalı'ya seslendi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Eylül 2021 23:04
Dortmund maçı öncesi Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı: Kanalı aç

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Borussia Dortmund mücadelesi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Başarılı teknik adam, Borussia Dortmund mücadelesinin şifresiz yayınlanması için Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulundu.

Sergen Yalçın'ın açıklamaları şu şekilde:

"Tüm ülkenin bu maçı izlemesini isterim. Biz ülkemizi temsil ediyoruz. Alacağımız puanlar ülkemiz için çok önemli olacak. Acun'dan rica etmek lazım herhalde. Ben öncülük edeyim, kanalı aç, herkes izlesin. Bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin. TV8'den verebilir tüm halka."

"İnşallah İstanbul'un üç büyük camiası bu sene ülkeye puan kazandırmak için elinden geleni yapacak. Böyle bir organizasyonda kupa kazanmak zor. Hayal kurulabilecek bir şey, gerçekçi olmak lazım. Grubun en düşük bütçeli takımıyız ama bütçe işi de bir yere kadar. İstek, arzu, kazanma hırsı, oyuncularımızın enerjisi çok daha önemli şeyler."

Spor