Derbi Galibiyeti Primi Tam...

Derbi Galibiyeti Primi Tam...
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisi için futbolculara vereceği primi belirledi.Fenerbahçe’de dev Beşiktaş derbisi öncesi futbolculara prim müjdesi… Şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile kıyasıya bir mücadeleye...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisi için futbolculara vereceği primi belirledi.

Fenerbahçe’de dev Beşiktaş derbisi öncesi futbolculara prim müjdesi… Şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile kıyasıya bir mücadeleye giren Sarı-Lacivertli ekip, sahasında oynayacağı maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak.

Sporcope’da yer alan habere göre, Beşiktaş’ın kaybetmemesi halinde şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj sağlayacağı maç için Fenerbahçe yönetimi de harekete geçti.

Kadıköy’deki dev derbi öncesinde Fenerbahçe takımı yarın saat 13.00’da kampa girecek. Yönetim ise tam kadro tesislere giderek futbolculara moral verecek. Ancak Başkan Aziz Yıldırım yurt dışında olduğu için bu toplantıya katılamayacak.

Yöneticilerin, futbolculara verilecek derbi primini de açıklayacak.

Bu sezon ilk kez!

Bu sezon hiçbir maçta prim sistemini devreye sokmayan Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş maçının kazanılması halinde takıma 2 milyon dolar prim verecek.

Ayrıca hak mahrumiyeti cezası bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, derbiyi stattaki FB TV stüdyolarından takip edecek.

Süper Lig’deki puan durumunda bir maçı eksik olan Beşiktaş 51 puanla lider, Fenerbahçe ise 50 puanla ikinci sırada yer alıyor.

AMKSpor