Babel Beşiktaş'a böyle veda etti

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Fulham'a transfer olan Hollandalı yıldız Ryan Babel, sosyal medya hesabından Beşiktaşlı taraftarlara bir veda mesajı yayımladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Babel Beşiktaş'a böyle veda etti

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Fulham'a transfer olan Hollandalı yıldız Ryan Babel, sosyal medya hesabından Beşiktaşlı taraftarlara bir veda mesajı yayımladı.

Babel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Benim en büyük dileğim dolu bir Vodafone Park'ta elimde mikrofon ile Beşiktaş'taki herkese teşekkürlerimi sunmak ve minnetimi göstermekti. Bu 2.5 senede harika insanlarla tanıştım, ve harika taraftarlarımızın önünde oynayabildiğim için gururluyum. Yollarımızın bir gün tekrardan kesişeceğine ve o günü bekleyeceğime söz veriyorum! Kulübü takip etmeye devam edeceğim ve tekrardan başarılı olacağınıza eminim" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz günlerde Haber Global'de Ryan Babel'in Fulham'a 2 milyon euro bedelle transfer olduğunu açıklamıştı.

View this post on Instagram

My biggest wish was to say goodbye in a full vodafone park with a mic in my hand to show my gratitude and appreciation all the people from @besiktas ! Ive met some great people in the past 2.5 years and i am grateful that i was able to play week in week out for great fans ?? I promise our ways will cross again one day and i will look forward to that day! I will continue to follow the club and i am sure you guys will be successful again. ❤️ ? • Benim en büyük dileğim dolu bir Vodafone Park’ta elimde mikrofon ile @besiktas ‘taki herkese teşekkürlerimi sunmak ve minnetimi göstermekti. Bu iki buçuk senede harika insanlarla tanıştım, ve harika taraftarlarımızın önünde oynayabildiğim için gururluyum ?? Yollarımızın bir gün tekrardan kesişeceğine ve o günü bekleyeceğime söz veriyorum! Klubü takip etmeye devam edeceğim, ve tekrardan başarılı olacağınıza eminim. ❤?

A post shared by Ryan Babel (@ryanbabel) on