A Milli Takım'a 5 teknik direktör adayı!

A Milli Takım'a 5 teknik direktör adayı!
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yolların ayrılması beklenirken tecrübeli çalıştırıcının yerine Aykut Kocaman ya da Okan Buruk gelebilir. Fatih Terim ve Mustafa Denizli'de 4 maç için değerlendirilirken Löw ismi de listeden yer alıyor.

Euro 2020'de alınan başarısız sonuçların ardından Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda'ya 6-1 yenilen A Milli Takım'da Şenol Güneş'in koltuğu sallantıda. TFF'nin Riva'daki tesislerinde 69 yaşındaki teknik direktör TFF Başkanı Nihat Özdemir'le toplantı gerçekleştirdi. Görüşmede ayrılık kararı çıkmadı ama Şenol Güneş'in A Milli Takım'dan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılıyor.
Ekim ayındaki milli araya kadar Şenol Güneş ile yolların ayrılması beklenirken tecrübeli antrenörün yerine Aykut Kocaman ya da Okan Buruk isminin gelebileceği konuşuluyor.

Yeni hoca konusunda acele etmek istemeyen TFF yönetimi Mustafa Denizli ve Fatih Terim ile 4 maçlık anlaşma yapma hedefinin olduğu öğrenildi.

Low de gündemde!

Yabancı bir teknik direktörle devam kararı çıkması halinde ise ilk olarak Joachim Löw'e teklif götürülecek.

Alman çalıştırıcı Euro 2020'nin ardından Almanya Milli Takımı'nı çalıştırmayı bırakmıştı. Löw'ün yerine Bayern Münih'ten ayrılan Hansi Flick getirildi.