Jennifer Aniston çocuk kitabı yazyor:

Jennifer Aniston çocuk kitabı yazyor:
"Friends" yıldızı Jennifer Aniston, Harper Collins ve animasyon stüdyosu Invisible Studio ile animasyonlu bir köpeğin yer aldığı bir dizi çalışma için dört kitaplık bir anlaşma imzaladı.

Kitabını evcil hayvanı Clydio'dan ilham alıyor. İlk kitabın adı Bruno Jacob'un çizimlerinin yer aldığı "Clydeo Hayattan Bir Isırık Alıyor" ve 1 Ekim'de yayınlanması planlanıyor.

Aniston çocuk kitabı yazıyor: Claudio, platformlarda 100 milyondan fazla izlenme sayısıyla halihazırda sosyal medyanın favorisi. 2021 yılında Jennifer Aniston Instagram'da kendi köpek profilini oluşturdu." Clydeo Hayattan Bir Isırık Alır "lezzetli ve eğlenceli bir kendini keşfetme ve kendine güvenme yolculuğu olarak tanımlanıyor.

Claudio'nun yetenekli bir aşçı olduğunu keşfettiğini anlatıyor. Aniston, BTA tarafından alıntılanan bir açıklamada, "Clydio ve hikayelerinin yayınlanacağı için bundan daha fazla heyecan duyamazdım; umarım bu hikayeler, gerçek tutkusunu arayışındaki büyüleyici yolculuğuyla hem çocuklara hem de köpek severlere ilham verir." dedi.