David Tennant ve Aidan Turner'lı Yeni Dizi Rivals Geliyor

David Tennant ve Aidan Turner'lı Yeni Dizi Rivals Geliyor
Disney+, Jilly Cooper'ın ünlü Rutshire Chronicles serisinin kitabına dayanan ve başrollerinde David Tennant, Aidan Turner, Alex Hassell, Katherine Parkinson ve Danny Dyer'ın yer aldığı "Rivals" dizisinin ilk fragmanını yayınladı.

Dizinin merkezinde, 1980'ler İngiltere'sinde geçen ve bağımsız televizyon dünyasını konu alan bir hikaye var. Eski Olimpiyat sporcusu, Muhafazakâr Parti milletvekili ve karizmatik çapkın Rupert Campbell-Black'i (Alex Hassell) ve komşusu, hırslı televizyon kontrolörü Lord Tony Baddingham'ı (David Tennant) konu alıyor. İki güçlü adam arasındaki uzun süredir devam eden rekabet, dizinin temel taşı.

aidan-turner-as-declan-ohara.webp

Yapımın arkasında Dominic Treadwell-Collins'in Happy Prince şirketi bulunuyor ve Treadwell-Collins aynı zamanda diziyi Laura Wade ile birlikte yazdı ve yapımcılığını üstlendi. İlk üç bölümde yönetmenlik görevini üstlenen Elliot Hegarty (Ted Lasso), diziye yönetmenlik yapıyor.

david-tennant-as-tony-baddingham-e1715266812372.webp

Dizinin ilk fragmanı, Robert Palmer'ın "Addicted to Love" şarkısı eşliğinde yayınlandı ve 80'lerin göz alıcı atmosferini yansıtan helikopterler, at binme sahneleri, gösterişli partiler ve skandallar içeriyor. Aidan Turner, dizinin gösterimine katılarak izleyicilerin çok eğlendiğini ve "Cesur, yaramaz ve çok eğlenceli" olduğunu belirtti. Dizinin kadrosunda Katherine Parkinson, Danny Dyer, Emily Atack gibi birçok ünlü isim de yer alıyor.

mv5bmmmxzmq0nmitytg2nc00zjjjlwiymzatymrmmtjhodq4ztcyxkeyxkfqcgdeqxvynzmznjy2mda-v1.jpg

"Rivals" dizisi, Disney Plus platformunda izleyicilerle buluşacak.