Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor

Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor

2019 yerel yerel seçimlerde aday gösterilmeyince partisinden istifa ederek bağımsız olarak seçimlere giren ve Kırklareli Belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP’ye geri dönüyor.

Üç gün önce CHP Kırklareli İl Başkanlığını ziyaret eden Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklereli CHP Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul ile partililer tarafından alkışlarla karşılanmıştı. 

Kesimoğlu, sosyal medya hesabından, "CHP Kırklareli İl Başkanı Sayın Alaaddin Güncer, Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul'u ve yönetimlerini makamlarında ziyaret ettim. Değerli başkanlarımıza ve saygıdeğer CHP ailesine bu güzel ağırlama için çok teşekkür ediyorum" paylaşımında bulunmuştu. 

"muhalif.com.tr"de yer alan habere göre, TBMM Grup toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu, Kesimoğlu’na rozetini takacak. Kırklareli’nin tüm CHP’li belediye başkanları ve meclis üyeleri de yarınki törende hazır bulunacak. Gelecek olan ziyaretçilerin HES kodları ve kimlik bilgileri CHP Grubu’na iletildi. Ziyaretçi yasağı bulunan Meclis kampüsüne giriş içinde izinler de alındı. 

Gündem