Uyuşturucu Operasyonunda 8 Tutuklama

Uyuşturucu Operasyonunda 8 Tutuklama
Adana'da, 'torbacı' diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda gözaltına alınan 8 kişi tutuklandı.Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Narkotim...

Adana'da, 'torbacı' diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda gözaltına alınan 8 kişi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Narkotim destekli torbacı diye tabir edilen sokakta uyuşturucu satan şahıslara yönelik operasyon başlattı.

Ova mahallesinde yapılan operasyonda, M.E.A, M.Ç, M.C, R.D. ve A.E. isimli şahıslar yakalandı. Şahısların üst aramasında satışa hazır 328 paket kubar esrar, uyuşturucu 90 hap ile uyuşturucu satışından elde edilen bin 145 lira ele geçirildi.

Doğankent mahallesinde yapılan operasyonda, H.S, R.S. ve İ.Ö. isimli şahıslar gözaltına alındı. Şahısların üst aramasında satışa hazır 26 paket kubar esrar, 11 uyuşturucu hap ile uyuşturucu satışından elde edilen 235 TL ele geçirildi. Bu çalışmalar sırasında zanlıların uyuşturucuları poşet içinde ağaca astıkları görüldü.

Emniyette ifadeleri alınan zanlılar, adli tıp biriminde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Sekiz zanlı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.