Sur'da Bina Çöktü: 3 Asker Şehit

Sur'da Bina Çöktü: 3 Asker Şehit
GENELKURMAY Başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde bugün devam eden operasyonlar sırasında içinde 7 askerin bulunduğu bir binanın çöktüğünü bildirerek enkaz altında kalan 3 askerin şehit olduğunu ve 4 askerin de yaralandığını...

GENELKURMAY Başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde bugün devam eden operasyonlar sırasında içinde 7 askerin bulunduğu bir binanın çöktüğünü bildirerek enkaz altında kalan 3 askerin şehit olduğunu ve 4 askerin de yaralandığını açıkladı.

Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle: "19 Şubat 2016 Cuma günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında içinde yedi kahraman silah arkadaşımızın bulunduğu bir bina çökmüştür. Çöken binadan dört kahraman silah arkadaşımız hafif yaralı olarak kurtarılmış, üç kahraman silah arkadaşımız ise tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz"