Sınava Giden Öğrenciler Ölümden Döndü

Sınava Giden Öğrenciler Ölümden Döndü
Sınava öğrenci götüren otobüs traktörle çarpıştı: 10 yaralı.KIRIKKALE'nin Delice İlçesi'nde özel bir eğitim kurumunun seviye tespit sınavına girecek öğrencileri taşıyan belediye otobüsü, traktör ile çarpıştı. Kazada...

Sınava öğrenci götüren otobüs traktörle çarpıştı: 10 yaralı.

KIRIKKALE'nin Delice İlçesi'nde özel bir eğitim kurumunun seviye tespit sınavına girecek öğrencileri taşıyan belediye otobüsü, traktör ile çarpıştı. Kazada 6'sı öğrenci 10 kişi yaralandı.

Kaza, Kırıkkale-Samsun karayolunun 27'nci kilometresinde Balışeyh İlçe Jandarma Komutanlığı Kavşağı'nda bu sabah meydana geldi. Kırıkkale'de seviye tespit sınavı düzenleyen özel bir eğitim kurumuna öğrenci getiren 50 yaşındaki Dursun Pençe yönetimindeki Delice Belediyesi'ne ait 71 AB 444 plakalı otobüs, Balışeyh İlçe Jandarma Komutanlığı Kavşağı'nda, 65 yaşındaki Eyyüp Yavaşoğlu yönetimindeki 71 EY 957 plakalı traktörle çarpıştı. Kazada, iki aracın sürücüsü ile otobüste bulunan Gökçe Şahin (18), Delice Hürriyet Ortaokulu Müdürü Uğur Özdem (53), öğrencilerden Zeynep Hilal Öztürk (13), Elif Yorulmaz (14), Elif Erdem (14), Sudenaz Karabıyık (12), Defne Bulutbeyaz (13) ve Zerda Yalçın (11) yaralandı. Yaralılar Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi altına alındı.