Şanlıurfa’da İki Farklı Manzara

Şanlıurfa aynı günde iki farklı manzara yaşandı. Güneşli havanın tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar Balıklıgöl'e akın ederken, bazı vatandaşlar da donan şelaleleri izleyerek, fotoğraf çektiler.Yurdun değişik kesimlerinde...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Şanlıurfa’da İki Farklı Manzara

Şanlıurfa aynı günde iki farklı manzara yaşandı. Güneşli havanın tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar Balıklıgöl'e akın ederken, bazı vatandaşlar da donan şelaleleri izleyerek, fotoğraf çektiler.

Yurdun değişik kesimlerinde vatandaşlar dondurucu soğukla mücadele ederken Şanlıurfa'da aynı günde hem yaz hem de kış mevsimi yaşanıyor. Vatandaşlar bir yandan güneşin tadını çıkartmaya çalışırken, diğer yandan ise buz tutan şelalelerin önünde fotoğraf çektirerek Şanlıurfa tarihinde benzerine nadir rastlanan o anı ölümsüzleştirmeye çalışıyor.

ŞANLIURFA'DA GÖRÜLMEYEN BİR MANZARA

Eşi ve çocuğuyla birlikte donan şelalenin önünde hatıra fotoğrafı çeken Mehmet Karabulut,"Şanlıurfa'da yaşıyoruz. Kızımı Gaziantep'e göndermek için otogara geldim. Bu manzarayı görünce, Şanlıurfa'da çok olmayan bir manzara, şelalemiz soğuktan donmuş. Biz de bu anı ölümsüzleştirmek için ailece bir fotoğraf çekelim dedik. Fotoğrafımızı çektik, güzel bir anı oldu bizim için" dedi.

Muhammed Karabulut ise "Bu gün bu manzarayı görünce biz de Şanlıurfa'da çok görülmeyen bir manzara olduğu için kaçırmamak istedik. Geldik burada fotoğraf çektik burada. Her yer soğuktan donmuş. Şu anda da sıkı giyinmemize rağmen çok soğuk" şeklinde konuştu.

Bazı vatandaşlar da güneşli havayı fırsat bilip parklarda zaman geçirip güneşleniyor.