Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi

Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi
İZMİT'te yakalanan ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik ile yanında bulunan 2 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Yunus timleri dün İzmit Yahya...

İZMİT'te yakalanan ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik ile yanında bulunan 2 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Yunus timleri dün İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'nde şüphelendikleri bir aracı durdurdu. Otomobilde ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in olduğu görüldü. İstanbul'da tartıştığı güvenlik görevlisini vurması nedeniyle yargılandığı davaya katılmaması üzerine hakkında yakalama kararı bulunan Onur Özbizerdik ile otomobilde bulunan Mustafa Ç. ile Yusuf Ç. üzerlerindeki ruhsatsız tabancalar nedeniyle gözaltına alındılar. Polis, 2 ruhsatsız tabanca ile 50 mermiye el koydu. Onur Özbizerdik hakkındaki yakalama kararı, Mustafa Ç. ile Yusuf Ç. ise ruhsatsız silah bulundurmak suçlarından bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildiler.