Meslektaşı Tarafından Bıçaklanan Mühendis Öldü

Meslektaşı Tarafından Bıçaklanan Mühendis Öldü
Karaman'da mermer ocağında İstanbul'dan işi devralmak için gelen jeoloji mühendisi 44 yaşındaki Bayram Anderiman'ın, tartışma sonucu bıçakladığı meslektaşı 37 yaşındaki Cenk Namık, tedavi gördüğü hastanede yaşamını...

Karaman'da mermer ocağında İstanbul'dan işi devralmak için gelen jeoloji mühendisi 44 yaşındaki Bayram Anderiman'ın, tartışma sonucu bıçakladığı meslektaşı 37 yaşındaki Cenk Namık, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Olay, geçen cumartesi günü Karaman- Ereğli karayolu üzerinde bulunan bir mermer ocağında meydana geldi. İstanbul'daki bir şirkette eksper olan jeoloji mühendisi Bayram Anderiman, 1 hafta önce ocağa eksper olarak atanan jeoloji mühendisi Cenk Namık'tan işi devralmak için ocağa geldi. Anderiman, meslektaşına işine son verildiğini belirterek, aracın anahtarı ile şirket malzemelerini teslim etmesini istedi. Tartışan mühendisler kısa süre içerisinde kavga etmeye başladı. Anderiman eline geçirdiği bıçakla Cenk Namık'ı göğsünden ve bacağından yaraladı. Kanlar içinde kalan Namık, çağırılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Anderiman jandarma tarafından gözaltına alındı. Anderiman, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Tedavi altınaki Cenk Namık, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün yaşamını yitirdi.