Kayıp Kadın 36 Saat Sonra Bulundu

Kayıp Kadın 36 Saat Sonra Bulundu
TEKİRDAĞ’ın Muratlı İlçesi’ne bağlı Kırkkepenekli Köyü’nde evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha alınamayan 52 yaşındaki Perihan Y., AFAD ve jandarma ekiplerince 36 saat sonra köye 3 kilometre uzaklıktaki bir arazide...

TEKİRDAĞ’ın Muratlı İlçesi’ne bağlı Kırkkepenekli Köyü’nde evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha alınamayan 52 yaşındaki Perihan Y., AFAD ve jandarma ekiplerince 36 saat sonra köye 3 kilometre uzaklıktaki bir arazide soğuktan donmak üzereyken bulundu.

Perihan Y. Muratlı İlçesi’ne bağlı Kırkkepenekli Köyü’nde bilinmeyen nedenle eşiyle tartıştıktan sonra sinirlenerek evden ayrıldı. Bir süre sonra eşi Perihan Y.’yi arayan ancak kendisini bulamayan eşi jandarmaya giderek kayıp başvurunda bulundu. Jandarma ve Tekirdağ AFAD ekipleri, yaptıkları arama sonrası Perihan Y.’yi 36 saat sonra köye 3 kilometre uzaklıktaki boş bir arazide soğuktan donmak üzereyken buldu. Perihan Y., ambulansla Muratlı Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Jadarmanın olayla ilgili soruşturması sürüyor.