Kahramanmaraş'ta 12 Milyon Lira Heyecanı

Kahramanmaraş'ta 12 Milyon Lira Heyecanı
SÜPER Loto'da 9 haftadır devrederek 24 milyon liraya kadar ulaşan büyük ikramiyenin isabet ettiği 2 kupondan biri Kahramanmaraş'tan oynandı. 12 milyon liranın kentin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde merkez Onikişubat...

SÜPER Loto'da 9 haftadır devrederek 24 milyon liraya kadar ulaşan büyük ikramiyenin isabet ettiği 2 kupondan biri Kahramanmaraş'tan oynandı. 12 milyon liranın kentin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde merkez Onikişubat İlçesi'ndeki 12 nolu bayiye çıkması da ayrı bir heyecan yaşattı.

Süper Loto'da 9 haftadır devreden 11 Şubat tarihli çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye '18-27-33-38-43-53' numaralarını oynayan Sivas'ın Zara İlçesi ile Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat İlçesi'ndeki 2 talihliye çıktı. Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan şanslı rakamları tutturarak 12 milyon 24 milyar 157 bin 15 lira kazanan Kahramanmaraşlı talihli henüz ortaya çıkmazken kentte heyecan yaşandı. Kahramanmaraşlı talihlinin kuponunu Şehit Çuhadar Ali Caddesi'nde Faruk Numanoğlu'nun işlettiği '46210012' nolu bayiden oynadığı belirlendi.

12 MİLYON, 12 ŞUBAT'TA, 12 NOLU BAYİYE

Bayi işletmecisi Faruk Numanoğlu, 12 milyon liranın Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü olan 12 Şubat'tan bir gün önce, Onikişubat İlçesi'nde ve 12 nolu bayiye çıkmasının ayrı bir tesadüf olduğunu belirterek, şöyle dedi:

"Kahramanmaraş'ta 12 nolu bayiyim. Bu haftaki Süper Loto talihlilerinden biri bizim bayimizden çıktı. 12 Şubat'ta, 12 milyonun, 12 nolu bayiye isabet etmesi de ayrı bir tesadüftür. Talihlinin iyi değerlendirmesini temenni ederim, hayırlı uğurlu olsun. Talihlinin kim olduğunu bilmiyoruz. Kendisi çıkıp söylemeyene de kadar da bilemeyiz. Hayırlı olsun vatana ve millete. Bu kadar olmasa da daha önce ikramiyeler verdiğimiz oldu."

Kahramanmaraşlılar ise büyük ikramiyenin kentte çıkmasıyla büyük heyecan yaşadıklarını söyledi.