Iraklı Mina Gözyaşlarına Boğuldu!

Iraklı Mina Gözyaşlarına Boğuldu!
BOLU'da, caddede gezerken anne ve babasını kaybeden Iraklı 4 yaşındaki Mina Khalid, korkarak gözyaşlarına boğuldu.Emekli öğretmen Fatma Aydın ve polislerin sakinleştirmeye çalıştığı küçük kız, daha sonra bulunan anne ve...

BOLU'da, caddede gezerken anne ve babasını kaybeden Iraklı 4 yaşındaki Mina Khalid, korkarak gözyaşlarına boğuldu.

Emekli öğretmen Fatma Aydın ve polislerin sakinleştirmeye çalıştığı küçük kız, daha sonra bulunan anne ve babasına teslim edildi.

Iraklı Mina Khalid, kentin en işlek caddesi İzzet Baysal'da gezerken anne ve babasını kaybetti. Korkuya kapılıp ağlayan kızı görenler polise haber verdi. Gelen polis ekibi, küçük kızı sakinleştirmeye çalıştı. Bir polis memuru cep telefonunu oynaması için kıza vermek istedi. Mina Khalid ağlamaya devam etti. Bu sırada emekli öğretmen Fatma Aydın da sakinleşmesi için küçük kızı kucaklayıp gözyaşlarını sildi. Polis memuru, daha sonra küçük kızı kacağına alıp ekip otosuna bindirerek Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü. Yapılan çalışma sonunda kızın annesi Esma ve babası Muhammed Khalid kısa sürede bulundu. 2 yıldır Bolu'da yaşayan Iraklı çift, Çocuk Şube Müdürlüğü'nde kızlarını teslim alarak ayrıldı. Mina Khalid, uzun süre gözyaşı dökmesinden sonra anne ve babasına kavuşmanın sevinciyle babasının kucağında evine gitti.