Erciyes'te Teröre Tepki

Erciyes'te Teröre Tepki
ANKARA'daki terör saldırısında hayatını kaybedenler, Erciyes Kayak Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla anıldı. Dev Türk bayrağı açan vatandaşlar, terörü lanetledi.Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden...

ANKARA'daki terör saldırısında hayatını kaybedenler, Erciyes Kayak Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla anıldı. Dev Türk bayrağı açan vatandaşlar, terörü lanetledi.

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden olan Erciyes Kayak Merkezi'ne gelen ziyaretçiler, dün akşam meydana gelen Ankara'daki terör saldırısıyla büyük üzüntü yaşadı. Niğde Final Okulları, Kayseri Hayriye Dabanoğlu İlkokulu, Avukat Ahmet Ulucan İlkokulu, Osman Düşüngel İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile kayak merkezi çalışanları, 2 bin 200 metredeki Tekir yaylası oteller bölgesinde dev Türk bayrağı açıp, hep birlikte İstiklal Marşı'nı okudu. Kayak Merkezi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, şöyle denildi: "Kayak Merkezi olarak, Başkentimiz Ankara'da gerçekleşen terör saldırısı ve diğer illerimizde yapılmakta olan terörle mücadelede şehit olan güvenlik güçlerimize, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diler, hayatını kaybedenlerin yakınlarına ve milletimize baş sağlığı dileriz. Yaralı olan gazilerimize de baş sağlığı dileriz."