CHP'lilerin Dostluk Maçında Terör Kınandı

CHP'lilerin Dostluk Maçında Terör Kınandı
MANİSA'da, CHP'nin Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerini Gençlik Kolları üyeleri arasında oynanan ve başlama vuruşunu CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel'in yaptığı dostluk maçında terör kınandı, tel örgülere...

MANİSA'da, CHP'nin Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerini Gençlik Kolları üyeleri arasında oynanan ve başlama vuruşunu CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel'in yaptığı dostluk maçında terör kınandı, tel örgülere 'Kimden gelirse gelsin terörü lanetliyoruz' pankartı asıldı.

CHP Yunusemre ve Şehzadeler İlçe Gençlik Kolları üyeleri düzenlenen dostluk maçında bir araya geldi. Manisa Yunusemre Fatih Anadolu Lisesi futbol sahasında düzenlenen maça CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel de katılarak, gençlere destek verdi. Maç esnasında sahanın tel örgülerine "Kimden gelirse gelsin terörü lanetliyoruz" yazılı pankart asıldı. CHP Grup Başkanvekili Özel'in başlama vuruşunu yaptığı maç, 4-4 sona erdi.Maçın ardından kısa bir açıklama yapan CHP Manisa Milletvekili Özel, yaşanan terör saldırılarının ardından sorumluların istifa etmesi gerektiğini, sorumlulardan hesap sorulmamasının ülkeyi bu hale getirdiğini söyledi. Özel, ayrıca başta Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve İçişleri Bakanını Efkan Ala'yı istifaya davet etti.