CHP'DEN DAVUTOĞLU'NA 'ALKIŞLIYORUZ' CEVABI

CHP'DEN DAVUTOĞLU'NA 'ALKIŞLIYORUZ' CEVABI
CHP "Neden mi Alkışlıyoruz Ahmet Bey" başlığı ile bugün gazetelere verdiği tam sayfalık açıklamayı Twitter'dan paylaştı.Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda CHP’ye yüklendi,...

CHP "Neden mi Alkışlıyoruz Ahmet Bey" başlığı ile bugün gazetelere verdiği tam sayfalık açıklamayı Twitter'dan paylaştı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda CHP’ye yüklendi, ‘Milletçe alkışlıyoruz’ kampanyasını eleştirdi. CHP, bu sözlere Twitter’dan cevap verdi ve “Neden mi Alkışlıyoruz Ahmet Bey” başlığı ile bugün gazetelere verdiği tam sayfalık açıklamayı paylaştı.

Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen AKP Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda CHP’yi eleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu, konuşmasında isim vermeden, Amerikalı bir strateji şirketi ile seçim anlaşması yapan CHP’nin 7 Haziran seçimleri için izlediği reklam stratejisine de eleştirerek, şöyle dedİ: “Reklamcısını Amerika’dan getiren, talimatları yurt dışından alanlara karşı duruyoruz…” CHP’nin bu sözlere cevabı gecikmedi. Partinin Twitter hesabından #MilletçeAlkışlıyoruz hashtag’i ile “Neden mi Alkışlıyoruz Ahmet Bey” diyerek bugün gazetelere verilen tam sayfalık açıklama paylaşıldı.