Çankaya Emekçilerini Ödüllendiriyor!

Çankaya Emekçilerini Ödüllendiriyor!
Alper Taşdelen, kurumda hizmet veren ve emekli olmak isteyen 4 personele teşekkür plaketi sundu.Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in, çalışanların emeğini ödüllendirmek ve kurum içinde motivasyonu sağlamak amacıyla başlattığı...

Alper Taşdelen, kurumda hizmet veren ve emekli olmak isteyen 4 personele teşekkür plaketi sundu.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in, çalışanların emeğini ödüllendirmek ve kurum içinde motivasyonu sağlamak amacıyla başlattığı “Ayın Personeli” uygulamasında bu ay 8 çalışana ödülü verildi.

Çalışanların haklarını koruyan sözleşmelerle örnek olan Çankaya Belediyesi, çalışanlarını ödüllendiriyor, emekliliği gelenlere de vefasını gösteriyor. Çalışanlar ve bağlı bulundukları müdürleri ile bir araya gelen Alper Taşdelen, “Emeği ile çalışan, alın teri döken arkadaşlarımın ödüllendirilmesi, emeğin boşa gitmediğinin bir göstergesi olarak bilinmelidir. Çalışan diğer arkadaşlarımızı da motive etmeyi amaçlayan bu uygulamamız, çalışanlarımızın değerli kılınması açısından önemli ve gerekli. Anımsamalar ve taçlandırmalar çabayı artırır. Ben burada emek veren her arkadaşıma teşekkür ediyorum. Birlikte çıktığımız yolda aynı heyecanla yürümenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

ÖMÜRLÜK KATKIYA TEŞEKKÜR

Çankaya Belediyesi’nde hizmet veren ve emekliliği gelen çalışanlara da kurum adına vefasını gösteren Başkan Taşdelen, “Ömrünün 25-30 hatta 39 yılını burada çalışarak geçiren arkadaşlarıma kuruma kattıkları emek için teşekkür ediyorum. Bu emeklerinin unutulmadığını bilmelerini isterim” diyerek teşekkür plaketi sundu.

Çankaya Belediyesi’nde Haziran ayı “Ayın Personeli”, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü çalışanları arasından belirlendi.