Bina Sakinlerinden Fuhuş Nöbeti

Bina Sakinlerinden Fuhuş Nöbeti
Kayseri’de oturdukları binada fuhuş yapıldığını iddia eden vatandaşlar, elektrikli soba ile bina girişinde nöbet tutuyor. Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Gevhernesibe Mahallesi’nde oturdukları binada fuhuş yapıldığını...

Kayseri’de oturdukları binada fuhuş yapıldığını iddia eden vatandaşlar, elektrikli soba ile bina girişinde nöbet tutuyor.

 Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Gevhernesibe Mahallesi’nde oturdukları binada fuhuş yapıldığını iddia eden apartman sakinleri, fuhşu önlemek için bina girişinde nöbet tutuyor.

Soğuk havada elektrikli soba ile ısınmaya çalışan vatandaşlar, bina girişinde bekleyerek yabancı kişilerin içeri girmesine izin vermiyor. Binalarında olan durumdan rahatsız olduklarını kaydeden vatandaşlar, “Binamızda uygunsuz işler olduğu için bina sakinleri olarak bu işlere mani olmak için nöbet tutuyoruz. Binaya gelen yabancıları sokmamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dediler.

Polise de şikayette bulunan apartman sakinleri, yetkililer tarafından rahatsız oldukları durumun biran önce çözülmesini istediler.