Ahmet Hakan’dan Yandaş Kaleme Tepki

Ahmet Hakan’dan Yandaş Kaleme Tepki
Diyanet İşleri Başkanı'nın aracına yönelik haberi eleştiren Kemal Öztürk'e, Ahmet Hakan tepki gösterdi.CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk olan eski Anadolu Ajansı Genel Müdürü yandaş kalem Kemal Öztürk’ün...

Diyanet İşleri Başkanı'nın aracına yönelik haberi eleştiren Kemal Öztürk'e, Ahmet Hakan tepki gösterdi.

CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk olan eski Anadolu Ajansı Genel Müdürü yandaş kalem Kemal Öztürk’ün Diyanet İşleri Başkanlığı’na tahsis edilen Mercedes marka otomobille ilgili sözleri Ahmet Hakan’ı isyan ettirdi.

Kemal Öztürk, “Paralel örgütün gazetecileri Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kapılarında konuşlanmış Diyanet İşleri başkanı hangi Mercedes ile çıkacak ya da Cumhurbaşkanı’nın verdiği aracı reddetti hangi araçla çıkacak diye pusuda bekliyor, haber yapıyor. Hürriyet internet sitesi, başkalarının kullandığı Mercedes’i Diyanet İşleri Başkanı 2 tane Mercedes’le gitti diye haber yapıyor” açıklaması yaptı.

Ahmet Hakan’ın “Peki haber değil mi bu ben merak ediyorum, gazetecilik merak mesleğidir öyle değil mi?” sorusu üzerine, Öztürk ilginç sözlerle yanıt verdi.