Adana'da Sağanak Yağmur ve Dolu

Adana'da Sağanak Yağmur ve Dolu
ADANA'da sağanak yağmurun ardından fındık büyüklüğünde dolu yağdı. Saat 15.30 sıralarında kent merkezinde başlayıp yarım saat boyunca etkili olan sağanak yağmur, doluya dönüştü. Fındık büyüklüğündeki dolu merkez...

ADANA'da sağanak yağmurun ardından fındık büyüklüğünde dolu yağdı. Saat 15.30 sıralarında kent merkezinde başlayıp yarım saat boyunca etkili olan sağanak yağmur, doluya dönüştü. Fındık büyüklüğündeki dolu merkez Çukurova İlçesi'nde yeri beyaza bürüdü. Dolu yağışı, kısa süre sonra etkisini kaybetti.

HASTANEYİ SU BASTI, AMELİYATHANE KAPATILDI

Öte yandan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde sağanak yağmur ve dolu nedeniyle su baskınları oldu. Hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: "Hastanede gerekli tedbirler zamanında alınmış olup yatan hastalarımız için herhangi bir sağlık sorunu olmamıştır. Buna karşın tedbir amaçlı ameliyathanede devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle ameliyathane hizmetleri daha önce yarıya düşürülmüştü. Yaşanan bu afet nedeniyle ameliyathanemiz ve acil kliniğimiz geçici bir süre tedbir amacıyla hizmet veremeyecektir."