Adana'da Cezaevinde İntihar!

Adana'da Cezaevinde İntihar!
Adana'da hükümlü 28 yaşındaki Fuat Karakılçık, cezaevinde kendini asarak yaşamına son verdi.Uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak, hırsızlık ve adam yaralamak suçlarından çok sayıda kaydı bulunan Fuat Karakılçık, kesinleşmiş...

Adana'da hükümlü 28 yaşındaki Fuat Karakılçık, cezaevinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak, hırsızlık ve adam yaralamak suçlarından çok sayıda kaydı bulunan Fuat Karakılçık, kesinleşmiş 18 ay 10 gün hapis cezası nedeniyle 10 gün önce gözaltına alındı. Karakılçık, işlemlerinin ardından Kürkçüler E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu. Bugün sabah sayıma gelen görevliler, koğuş girişinde Fuat Karakılçık'ın asılı cesedini buldu. Battaniyenin kenarındaki bezi sökerek kendini astığı belirlenen Karakılçık'ın cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

BABA: ARKADAŞ KURBANI OLDU

Ölüm haberini alarak Adli Tıp Kurumu'na gelen baba Ali Karakılçık, oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve tedavi olmasına rağmen kurtulamadığını söyledi. Fuat Karakılçık'ın arkadaş kurbanı olduğunu anlatan Ali Karakılçık, "Gül gibi oğlanı yediler. Namussuzlar, alçaklar yedi. Ankara'ya kadar götürdüm, tedavi ettirdim yine olmadı. Hem kendine hem de bize eziyet etti. Dağ gibi oğlum gitti" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.