35 yıldır boş olan okul için kaymakam emir verdi: Çiftçi kadının hayvanlarını sokağa atıldı
Büyükbaş hayvanların sahibi çiftçi Fatma teyze olayı "Şu okul 35 senedir boştur. Harabeye dönmüş, hiç kimse sahip çıkmamış. İmkansızlığım yüzünden hayvanlarımı koydum. Yerim yok, imkanım yok. Bugün geldi jandarma döktü beni sokağa, kaymakamın lafı ile. Kaymakam emir verdi, jandarmalar geldi beni sokağa döktü. Şu hayvanlarımla bu gece burda kalacağım, 25 tane büyükbaş hayvan" ifadeleriyle anlattı.
Of ilçesinin köyünde 35 yıldır kullanılmayan okulun,18 yıllık sakinleri,çiftçi Fatma ve inekleri bu gün Kaymakamın emri ile kapıya kondu.. @suleymansoylu @RTErdogan pic.twitter.com/ho2Jivjkwp
— Talip Karamahmutoğlu (@1HikayemVar) September 10, 2021
Mağdur olan Fatma teyze yetkililerden kendisine yardımcı olmasını istiyor.
Sosyal medya devinin işçileri isyanda
Adalet Bakanı: AKP, sansüre asla müsaade etmez... ! Peki Halk TV'ye verilen cezalar...