Ayı koruma merkezinden dikkat çeken 'Sevgililer Günü' kampanyası

ABD'de bir ayı sığınağı, yaklaşan sevgililer günü için başlattığı kampanyayla dikkat çekti. Kampanyaya göre, eski sevgililerinin isimleri verilen balıklar, ayılar tarafından yenilecek

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Ayı koruma merkezinden dikkat çeken 'Sevgililer Günü' kampanyası

ABD'de bir ayı sığınağı, yaklaşan sevgililer günü için başlattığı kampanyayla dikkat çekti. Kampanyaya göre, eski sevgililerinin isimleri verilen balıklar, ayılar tarafından yenilecek. Böylelikle, insanların eski sevgililerinden intikam almaları sağlanacak.

ABD'nin Oregon eyaletinde bulunan bir ayı koruma merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü için dikkat çekici bir kampanya düzenledi.

Sputnik'te yer alan habere göre; kampanyada, insanlara somon balıklarına eski sevgililerin isimlerini verme seçeneği sunuluyor ve bu balıklar ayılar tarafından 'paramparça ediliyor'.

"Kalbinizi kıran birinden intikam alma fırsatını kaçırdınız mı? Kodi ile Yak (ayılar) intikam almanıza seve seve yardımcı olur" sloganıyla ilan edilen kampanyaya katılmak için, 20 dolar tutarında bağış yapılması şartı konuldu.

❤️Saving Wildlife with LOVE❤️Let our 1000 pound brown bears tear into your ex… Did you fall hook, line, and sinker for...

Publiée par Wildlife Images Rehabilitation & Education Center sur Samedi 9 février 2019

Balıkların parçalanma fotoğrafları da verilecek

Bağışçıların verdikleri isimler, Yaban Hayatı Görüntüleri Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi tarafından somon balıklarının üzerine yazılacak ve balıklar ayılar tarafından parçalanacakları bölgeye gönderilecek.

Kampanyada ayrıca, katılımcılara balıkların ayılar tarafından parçalanma anlarının fotoğrafları da verilecek.