Yasmin Erbil'den babası Mehmet Ali Erbil'e çok sert sözler: 'Bana babalık yapmadı... Yaram var ve hiçbir zaman kapanmayacak'

Yasmin Erbil'den babası Mehmet Ali Erbil'e çok sert sözler: 'Bana babalık yapmadı... Yaram var ve hiçbir zaman kapanmayacak'
Kendisinden yaşça daha küçük kadınlarla yaşadığı aşklar ve yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil hakkında kızından çok konuşulacak açıklamalar geldi. Yasmin Erbil, "Bana babalık yapmadı" dedi, çok sert sözlerle babasına yüklendi.

Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil babasının özel hayatına yönelik açıklamalarda bulundu.

"BANA BABALIK YAPMADI"

"Bana babalık yaptığını düşünmüyorum, yaram var ve asla kapanmayacak" diyen Yasmin Erbil, babasının kendisinden küçük kadınlarla aşk yaşamasından rahatsız olduğunu itiraf etti.

pq6zfr8-quskmnwftnatlq.webp

Oya Çınar'ın Oyalamacalar programına konuk olan Erbil'e "Mehmet Ali Erbil ile ilgili tonla fikir var... Özel hayatında büyümeyi reddeden şımarık çocuk hali gülüp geçtiğin bir şey mi yoksa imtihanı devam ediyor mu?" sorusunu sordu.

sz-trhnnskes-cuhr4ed5w.webp

"YARAM VAR VE HİÇBİR ZAMAN KAPANMAYACAK"

"Devam ediyor" diyen Erbil, "Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. (...) Çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor aşabildiğimi söyleyemem" diyerek babası hakkında itirafta bulundu.

Yasmin Erbil "Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor" dedi.

"BABAM GİBİ İNSANLARDAN HOŞLANMAM"

Yasmin Erbil ayrıca "Babam gibi insanlardan hoşlanmam, uzak dururum" ifadelerini de kullandı.

i-layypi6e6pwgrhtwqldq.webp

66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son olarak kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'la yaşadığı aşkla gündeme gelmişti.