Sosyal Medya Bugün Bu Boşanma Haberiyle Çalkalandı! Volkan ve Zeynep Demirel Boşanıyor Mu?

Sosyal Medya Bugün Bu Boşanma Haberiyle Çalkalandı! Volkan ve Zeynep Demirel Boşanıyor Mu?
14 yıldır evli olan ünlü çift boşanma kararı aldığı iddia edildi. Ünlü çift, daha önce de boşanma kararı almış, ancak Hatay depremi nedeniyle kararlarını ertelemişti. Demirel çiftinin iki çocuğu bulunuyor.

Atakaş Hatayspor'un eski teknik direktörü Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel, boşanma sürecine girdi. Zeynep Demirel, 14 yıllık evliliklerini sonlandırmak için boşanma davası açtığı iddia edildi.

2010 yılında dünyaevine giren çift, Şubat 2014'te Yade ve Ağustos 2017'de Yeda isimli kızlarını kucaklarına almıştı. Herkesin örnek çift olarak gördüğü Volkan ve Zeynep Demirel'in ayrılık haberi, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Sabah gazetesinin köşe yazarı Bülent Cankurt'un iddialarına göre, Zeynep Demirel daha önce de boşanmayı düşünmüş, ancak Hatay depremi nedeniyle bu kararını ertelemişti. Bu defa ise kararlı olan Zeynep Demirel, boşanma işlemlerini başlattı.

volkan-demirel-zeynep-demirel1.jpg

14 YILLIK BİRLİKTELİK

2009 Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci olan Zeynep Demirel, Türkiye milli takımının eski kalecisi Volkan Demirel ile 21 Eylül 2010'da evlenmişti. Çiftin, 2014 doğumlu Yade ve 2017 doğumlu Yeda adında iki kızları bulunuyor.

volkan-demirel.jpg
Demirel çifti Hatay depremindenden sonra bölgedeki durumu gözyaşlarıyla anlatmıştı.

Bir dönem hayatını sürdürdüğü Belçika güzellik kraliçesi seçilen Zeynep Sever, Volkan Demirel ile evlendikten sonra dünyaya gelen kızları dolayısıyla mankenliğe ara vermişti. Demirel çocuklarının büyümesiyle iş hayatına geri dönmüş, bir dönem oyunculuk yapmıştı.

Haberin yayılmasının ardından Volkan Demirel, instagram hesabında bir açıklama yayınladı.

volkan-demirel2.jpg

Eşiyle birlikte fotoğrafını paylaşan Demirel, "Boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil" dedi.