Vicdan Sorgulatan Görüntüler! Köpeğini Akan Trafikte Camdan Atıp Terketti, Çaresiz Köpek Dakikalarca Aracı Takip Etti

Vicdan Sorgulatan Görüntüler! Köpeğini Akan Trafikte Camdan Atıp Terketti, Çaresiz Köpek Dakikalarca Aracı Takip Etti
Kaliforniya'nın Long Beach kentinde yaşanan yürek burkan bir olayda, Bull Terrier cinsi bir köpek, plakasız ve hızla giden bir araçtan dışarı atıldı. Terk edilen köpek, çaresizlik içinde sahibinin arabasını takip etmeye başladı. Bu üzücü olay, bir yoldan geçen tarafından saniye saniye kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Vicdanları sızlatan ve sorgulatan olay ABD'nin Kaliforniya eyaletinde meydana geldi. Bull Terrier cinsi bir köpek plakasız ve trafikte hızla seyreden siyah bir arabanın camından atıldı. Terk edilen köpek çaresizce akan trafikte dakikalarca aracın peşinden koştu. Arabaya girebilmek için cama doğru defalarca zıplayan köpeğin o anları saniye saniye kaydedildi.

Sokak hayvanları için gönüllü çalışan 24 yaşındaki Destiny Gomez isimli bir kişi yürek sızlatan ve tepki çeken görüntülerin ardından terkedilen köpeği bulmak istediğini paylaştı.

640xauto.webp

NBC Los Angeles'a konuşan Gomez, "Bu videoyu izlediğimde kalbim acıdı. Ağlamayı bırakamadım. Köpeği aklımdan çıkaramadım. Arabanın plakasını bile çıkardı. Bu kesinlikle planlanmıştı. Ne kadar iğrenç bir insanoğlu" ifadelerini kullandı.

Görüntülerin ardından zavallı köpeğe yeni bir yuva bulundu.

Gomez ve erkek arkadaşı köpeği kurtarmayı başararak adını Chico olarak değiştirmeden ve yakınlardaki Palos Verdes'te ona koruyucu bir ebeveyn bulmadan önce köpeğin beslendiğinden ve bakımının yapıldığından emin oldu.

640xauto-1.webp

640xauto-2.webp

640xauto-3.webp