"Uykudan daha çok sevdiğim tek şey" dediği seksi, profesyonel yaşamına dahil etti: Oyuncak test ediyoor

"Uykudan daha çok sevdiğim tek şey" dediği seksi, profesyonel yaşamına dahil etti: Oyuncak test ediyoor
Sarah Riccio, New York'ta yaşayan ve geleneksel iş hayatını bırakarak tam zamanlı bir seks oyuncakları inceleme uzmanı olarak çalışmaya başlayan bir kadın.

Kendisi bu kararı almasında seksi sevmesinin ve profesyonel yaşamına bu tutkusunu dahil etmek istemesinin etkili olduğunu belirtiyor. 2018 yılında seks oyuncakları test etmeye başlayan Riccio, "sıkıcı 9-5 işinden bu sebeple ayrıldığını" ifade ediyor. Kariyeri boyunca 150'den fazla farklı seks oyuncağını test ettiğini söylüyor ve artık sevdiği işi yaptığını vurguluyor.

Sarah Riccio aynı zamanda sosyal medyada seks konularında eğitim verdiğini ve cinsellikten utanmayan insanları cesaretlendirmeye çalıştığını belirtiyor. Yetişkinlerin zevk dünyasında geniş bir yelpazeye hitap eden ürünlerin olduğunu ve başlangıçta bu konuda daha çekingen olduğunu ancak şimdi buna gurur duyduğunu söylüyor.

Bu şekilde, Sarah Riccio kendi tutkularını işine dönüştürerek hem kişisel tatminini sağlamış hem de seks oyuncakları alanında bilinçlendirme ve eğitim çalışmalarına katkıda bulunuyor.