Tekel bayiilerine silahlı saldırıların altında iki çetenin savaşı çıktı!

Tekel bayiilerine silahlı saldırıların altında iki çetenin savaşı çıktı!
İstanbul’un Anadolu yakasında etkili olan iki çete grubu arasındaki husumet büyüdü. Son 3 hafta içinde üçüncü silahlı saldırı oldu. Son saldırı ise bugün saat 17.00 sıralarında meydana yaşandı. Halktv.com.tr’nin edindiği bilgilere göre, Çekmeköy’deki bir tekel bayiine silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda bir kişinin yaralandığı belirtildi.

Çekmeköy Aydınlar Mahallesinde bulunan Ares Tekel Bayii’ne silahlı saldırıda bulunuldu. İşyerini kurşunlayan kişiler, çalıntı olduğu ifade edilen araçla olay yerinden kaçtı. Saldırı sonrası tekel bayiindeki bir kişi yaralandı.

30 MAYIS’TA İKİ AYRI SALDIRI
Çekmeköy’deki saldırıdan önce 30 Mayıs günü de iki ayrı silahlı saldırı yaşandı. Anılan gün, 2 ayrı iş yeri kurşunlandı. Sancaktepe İnönü Mahallasi’ndeki Lizge Tekel bayiine saldıran kişiler, yoldan geçen bir kadının yaralanmasına neden oldu.

whatsapp-image-2024-06-14-at-17-48-54.jpeg
Ömer Baran Kandemir...

SALDIRILARIN ALTINDA ÇETE SAVAŞLARI VAR
Son 3 hafta içinde meydana gelen 3 ayrı silahlı saldırın altında ise, iki ayrı çete grubu arasındaki kanlı hesaplaşma yatıyor.

Halktv.com.tr’nin edindiği bilgilere göre, anılan çatışmaların tarafları ise Kadir Yıldız ile ‘Çekdar’ lakabını kullanan Ömer Baran Kandemir.

whatsapp-image-2024-06-04-at-18-08-51.jpeg
Kadir Yıldız...

Taraflar arasında 3 yıl önce yaşanan çatışmada Özcan Erdem yaşamını yitirmişti.

Kaynak:halktv.com.tr