Sofraya Kuş Sütü Söylemedikleri Kaldı! 12 Bin Lira Hesap Gelince Kimseye Fark Ettirmeden Kaçtılar

Sofraya Kuş Sütü Söylemedikleri Kaldı! 12 Bin Lira Hesap Gelince Kimseye Fark Ettirmeden Kaçtılar
İngiltere Sussex bölgesinde üç kadın bir İtalyan restoranına gitti. Sofraya kuş sütü söylemedikleri kalan kadınlara 300 sterlin (yaklaşık 12 bin 647 TL) değerinde hesap geldi. Kadınlar kimseye fark ettirmeden kaçtı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İngiltere'de bir İtalyan restoranında 3 kadın, 300 sterlin (yaklaşık 12 bin 647 TL) tutan hesaplarını ödemeden ortadan kayboldu. Restoran sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medyada paylaşarak olayı duyurdu ve tepkilere yol açtı.

1-2.webp

Görüntülerde, üç kadının ana yemek yediği ve kokteyller içtiği görülüyor. Hesabı gördüklerinde ise kimseye haber vermeden mekandan ayrılıyorlar.

İşletme sahibi, "Bu duruma çok üzüldüm ve öfkelendim. İşimize çok fazla emek ve sevgi veriyoruz ve bu tür olaylarla uğraşmak bizi demoralize ediyor" dedi.

2.webp

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük ilgi gördü ve birçok kişi olayı kınadı. Bazı kullanıcılar, kadınların parasız kaldıklarını veya hesabı yanlışlıkla ödediklerini düşünürken, bazıları ise bu davranışın kabul edilemez olduğunu savundu.

Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.