Simge Sağın'ın 30 Ağustos konserinde giydiği elbise gündem oldu: Tam 20 kişi giydirdi!

Simge Sağın'ın 30 Ağustos konserinde giydiği elbise gündem oldu: Tam 20 kişi giydirdi!
Aşkın Olayım adlı şarkısıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Simge Sağın, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda sahne aldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamayı unutmayan sanatçının kostümü olay oldu.

Şarkıcı Sağın, Harbiye'de verdiği konserle gündem oldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Modacı Tanju Babacan imzalı kıyafetiyle kutladı. Konser alanını dolduran seyirciler Sağın'ı ayakta alkışladı.

640xauto-7.webp

Babacan'ın üniversite öğrencilerinden oluşan ekibiyle bir ayda tamamladığı, 3,20 metre yüksekliğinde ve 4,5 metre enindeki kostüm, konser sırasında izleyicilerin karşısında Simge'ye giydirildi.

1693432042814-ozel-haber-psd-si-2.jpg

Mynet'te yer alan habere göre, tam 20 kişilik ekibin giydirdiği elbise, Türk milletinin kurtuluş mücadelesini anlatıyor. İzleyicilerden büyük beğeni toplayan kıyafetiyle Simge, uzun süre ayakta alkışlandı.

Simge Sağın kimdir?

1981 doğumlu olan Simge Sağın, 2010'ların başında yayımladığı şarkılarla Türk pop müziği sahnesinde yer almaya başlasa da asıl çıkışını 2015'te radyo ve televizyonlarda çok çalınarak liste başı olan "Miş Miş" şarkısı ile gerçekleştirdi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Simge, çeşitli sanatçılara geri vokallik yaptıktan sonra Miş Miş, Yankı ve Ben Bazen isimli şarkılarıyla büyük beğeni topladı.

Simge, son dönemde Galatasaraylı futbolcu Icardi ile özdeşleşen Aşkın Olayım adlı şarkısıyla gündemdeki yerini koruyor.

Etiketler :