Şeyma Subaşı'nın paylaşımına olay yorum: Kadının bacağı...

Şeyma Subaşı'nın paylaşımına olay yorum: Kadının bacağı...
Dünya üzerinde gezmedik yer bırakmayan Şeyma Subaşı, geride bıraktığımız günlerde Venedik'te düzenlenen bir partiye katıldı

Dünya üzerinde gezmedik yer bırakmayan Şeyma Subaşı, geride bıraktığımız günlerde Venedik'te düzenlenen bir partiye katıldı. Bu partiden bol bol fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı'nın bacaklarına atıfta bulunan bir takipçisinin yazdığı; “Kadının bacağı geleceğimden daha parlak” lafı olay oldu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve özellikle katıldığı partilerden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini heyecanlandıran bir çocuk annesi Şeyma Subaşı, geride bıraktığımız günlerde yine bir parti için yurt dışına çıktı. Partinin verildiği yer Venedik olunca da maskeli ve gondollu paylaşımlar ardı ardına geldi.

Buradaki maskeleri çok beğendiği belli olan Şeyma, bol bol paylaşımda bulunurken lüks bir teknenin içinde çekilmiş fotoğrafıyla yine beğeni kazandı. 40 bine yakın insanın beğendiği fotoğrafına bir o kadar da yorum alan Şeyma’ya gelen en esprili yorumlardan biri de Şeyma’nın bacaklarına atıfta bulunan bir takipçisinin yazdığı; “Kadının bacağı geleceğimden daha parlak” lafı oldu.

Etiketler :