Serdar Ortaç'ın Eski Eşi Chloe Loughan: Serdar Kumarı Benden Çok Sevdi, Takılarımı Bozdurup Kumara Verdi

Serdar Ortaç'ın Eski Eşi Chloe Loughan: Serdar Kumarı Benden Çok Sevdi, Takılarımı Bozdurup Kumara Verdi
Henüz 19 yaşındayken Serdar Ortaç’la tanışan ve 2014 yılında da nikah masasına oturan Chloe Loughnan evliliği boyunca zor günler yaşamış, 8 yıllık birlikteliğin ardından 2019 yılında Ortaç’la yollarını ayırmıştı. Ülkesi İrlanda ve Türkiye arasında mekik dokuyan Loughnan, Ortaç’ın kendisi için yaptığı kötü yorumlara ilk kez cevap verdi.

Esin Övet ve Timuçin Güner’in Youtube’da yayınlanan ‘Konuşa Konuşa’ programına konuk olan ünlü model Chloe Loughan şoke eden açıklamalara imza attı.

Serdar’a gençliğimi verdim diyen Loughnan şu ifadeleri kullandı:

Evliyken benim hakkımda güzel konuşuyordu. Boşandıktan sonra kötü konuşmaya başladı. Anlaşarak boşandık ve eski kocamın avukatıyla yürüttük bu süreci.

Ben bir şey istemedim. 8 senemi paylaştım, ben onun karısıydım kocam gibi baktım.

chloe.jpg

KLİP ÇEKİMİNDE TANIŞTIK

Türkiye’de klip çekiminde tanıştık. Onun klibinin çekiminde... Önce ben tanışmak, konuşmak istemedim ama zamanla hem Türkiye’ye hem de adama (Serdar) aşık oldum.

İlk önce arkadaştık, yemeğe çıkıyorduk zamanla alıştım daha sonra da aşık oldum. Yaş farkı vardı ama aşık olunca böyle şeyleri düşünmüyorsun. Evliliğim boyunca da yaş farkını hissetmedim. Aramızdaki yaş farkı için yapılan yorumları çirkin buluyorum.

chloe2.jpg

HİÇBİR ZAMAN BOŞANMAYI DÜŞÜNMEDİM

Ben 19 yaşında buraya geldim. Aşık oldum çok güzel bir hayatımız, aynı zamanda çok zor bir evliliğimiz vardı.

Benim kültürümde çok az kişi boşanıyor, o yüzden sabırlı kalıyorsun. Terapiye gittim, hiçbir zaman boşanmayı düşünmedim ailem de kabul etmezdi. Evleniyorsun çocuk yapıyorsun ve sıkıntın varsa hallediyorsun.

O zamanlar çok sabırlıydım, içimde çok mutsuzdum her gün ağlıyordum. Dışarıda her şey süper gibi konuşuyordum. Zor bir hayat yaşadım. Hiçbir zaman kimseye bunu söylemedim.

chloe-loughan5.jpg

SERDAR KUMARI BENDEN ÇOK SEVDİ

Herkes ‘a neden çocuk vermiyor’ diyordu. Benim eski kocam kumarı benden çok sevdi. İlk günlerimiz çok zordu. Bazen sabah kalkıyordum kocam Kıbrıs’a kumar oynayama gitmiş. O zamanlar sürekli ailemin yanına dönüyordum insanlar beni suçladı. Kimse düşünmedi ‘belki bir sebebi var’ demedi.

Aileme söyledim. Annem en yakın arkadaşım, Türkiye’ye gelince o da gördü. Çok riskli bir hayat, eğer çocuk doğursaydım neler yaşardık bilmiyordum o yüzden çocuk yapmadım.

chloe10.jpg

TAKILARIMI BOZDURUP KUMARA VERDİ

Ben Serdar’a güvenmedim, hiçbir zaman kendimi rahat hissetmedim. Ailemi görmeye gidiyordum İrlanda’ya dönüyordum, takılarım gidiyordu. En son resim çekmeye başladım takılarımı. Benim kocam gidip takıları satıp, Kumar oynuyordu.

Etiketler :