Ölümcül yaş 36 'da hayatları trajik bir şekilde biten Marilyn Monroe ve diğer ünlüler:

Ölümcül yaş 36 'da  hayatları trajik bir şekilde biten Marilyn Monroe ve diğer ünlüler:
Onları büyük bir gelecek bekliyordu ama kader onların planlarına müdahale etti.Yıldızların Gizemli Ölümleri, Ölümcül Yaş 36:


12 yıllık yaşam döngüsü teorisi şunu söylüyor: tüm yaşamımız zaman dilimlerine bölünmüştür. Herkesin kendine has özellikleri vardır ve geçiş döneminde kişinin daha dikkatli olması gerekir. Teoriye göre 36 yıl sonra ciddi değişiklikler başlıyor, enerji azalıyor ve düşüş meydana geliyor. Bazıları kötüleşen sağlık sorunlarına sahipken, diğerleri kariyerlerinde veya kişisel yaşamlarında zorluklarla karşılaşıyor .

Pek çok kişi 36 yaşında kendilerini tehlikeli durumların içinde buluyor, kaza veya kaza kurbanı oluyor. Bu kader çağında vefat eden ünlülerden bahsediyoruz.

Marilyn Monroe

1.jpg


Güzellik ideali, Hollywood'un en çok arzu edilen kadını, en popüler ve yetenekli sarışınlardan biri - efsanevi Marilyn Monroe diyorlar. Oyuncu film endüstrisini fethetmeyi başardı, ancak yolu dikenliydi: Yıldız, işlevsiz bir çocukluk geçirdi ve derin bir depresyondan acı çekti. Monroe, annesi ve büyükannesinin başına geldiği gibi, kendisini akıl hastanesine kapatmaktan korkuyordu. Yıldızın korkuları doğrulanmasa da 36 yaşındaki Marilyn'in ölümü dünyayı şok etti. 4-5 Ağustos gecesi oyuncu Los Angeles'taki evinde ölü bulundu - aşırı dozda uyku hapından öldü.


Prenses Diana

2-001.jpg


Lady Di harika bir kadındı; halkın prensesi, kalplerin kraliçesi ve tüm Büyük Britanya halkının gözdesi. Hayır işlerinde aktif olarak yer aldı ve kraliyet kıyafet kurallarını çiğnemekten ve kurallara karşı gelmekten korkmuyordu. Prenses aynı zamanda hassas bir kalbe sahip harika bir anneydi. Diana'nın ölümü küresel bir trajediye dönüştü: 31 Ağustos 1997'de bir araba kazasında öldü. Kazanın nedenleri halen araştırılıyor ancak olayla ilgili ana versiyon, sürücünün alkollü olduğu ve aşırı hız yaptığı yönünde.


Sei Ashina

3.jpeg

Japon aktris Sei Ashina, 2007 yılında vizyona giren tarihi drama Silk'teki başrol rolüyle ünlendi. Adına pek çok ödülü ve ödülü vardı: ne yazık ki Sei'nin daha kaç yaratıcı zafer kazanacağını kimse bilemeyecek. 2020 yılında 36 yaşındaki yıldız, erkek kardeşi tarafından Tokyo'daki dairesinde keşfedildi - Ashina kendi canına kıymaya karar verdi. Korkunç adımın nedeni bilinmiyor: Oyuncu intihar notu bırakmadı.


Nick Fingleton

4.jpeg

Game of Thrones hayranları Nick Fingleton'ı dev olarak tanıyor, Doctor Who hayranları ise onu Balıkçı Kral olarak tanıyor. Ona en büyük ve en nazik dev deniyordu: Nick'in boyu 2,33 metreydi - oyuncu Avrupa Birliği'ndeki en uzun kişi olarak tanındı. Fingleton, "X-Men"de rol aldı ve bilim kurgu filmleri ile aksiyon filmlerinde küçük roller oynadı. Ancak 36 yaşındayken yıldızın yolu sonsuza kadar kısaldı: Nick kalp yetmezliğinden öldü.


Sage Stallone

5.jpeg

Sage Stallone, ünlü Hollywood oyuncusu Sylvester Stallone'un en büyük oğludur. Muhteşem bir görünüme sahip olan adam filmlerde rol aldı, filmleri seslendirdi ve ilk çıkışı Rocky Balboa Jr.'ın rolü olarak kabul ediliyor. "Rocky 5" filminde. Sage ayrıca yönetmen, yapımcı ve senarist olarak da kendini denedi: 2006'da "Wick" adlı çalışması Boston Film Festivali'nde ödül kazandı. Stallone en son The Agent filminde Ari Sheinvold karakterini canlandırmıştı. 2012 yılında bir adam evinde ölü bulundu; kalp krizinden öldü. O sırada Sage sadece 36 yaşındaydı.


Timmy Mutley

6.jpeg

İngiliz müzik grubu The Overtones'un solisti Timmy Mutley binlerce hayran tarafından seviliyor. 2016 yılında sanatçının hayatı altüst oldu: doktorlar ona üçüncü aşama cilt kanseri teşhisi koydu. Timmy bir süreliğine sahneye veda ederek sağlığına dikkat etti. Ancak sadece bir yıl sonra hayranlarının yanına döndü ve konser faaliyetlerine devam etti. Ocak 2018'de şarkıcı, hastalığın neredeyse üstesinden geldiğini iddia etti: Matli paraşütle atlamayı bile planladı. Aynı yılın nisan ayında grubun temsilcileri 36 yaşındaki Timmy'nin vefat ettiğini duyurdu.

Bob Marley

7.jpeg

Bob Marley, reggae'nin sembolü ve müzik tarihinde ikonik bir figürdür. Sadece Jamaika'da değil yurt dışında da ünlendi: Bob'un besteleri hâlâ yüzbinlerce kişi tarafından dinleniyor. Kader, Marley'e aktif yaratıcı aktivite için çok az zaman verdi: 1977'de müzisyen futbol oynarken melanomu keşfetti. Kötü huylu tümör ilerledi, yoğun tedavi uygulandı ancak boşuna dört yıl sonra Bob, 36 yaşında kanserden öldü.

Reggae efsanesinin son sözleri muhtemelen herkese tanıdık geliyor. Oğlu Ziggy'ye "Para hayatı satın alamaz" dedi.