Milyarder Biohacker Johnson Yaşlanmamak İçin 19 Ayda Bir Doğum Gününü Kutluyor: Çok Gizli Bir Diyet Uyguluyor

Milyarder Biohacker Johnson Yaşlanmamak İçin 19 Ayda Bir Doğum Gününü Kutluyor:  Çok Gizli Bir Diyet Uyguluyor
Yaşlanma karşıtı teknoloji kralı Brian Johnson, iç saatini yavaşlattığı iddiasıyla katı rejiminin onu her 19 ayda bir doğum gününü kutlamaya yönelttiğini iddia ediyor.


Ayrıca diyetine günde 16 dolar harcadığını da paylaştı.

46 yaşındaki Johnson, artık yaşlanma sürecini yavaşlatma konusunda "kişisel en iyi seviyesine" ulaştığını ve bunu "0,64" oranında yaptığını söyledi ve bunu "200 yaşına kadar yaşamak için Günde 16 Dolarlık Diyetim" başlıklı bir YouTube videosunda açıkladı .
Milyoner biyo-hacker, bir takvim yılında geçen her 12 ay için yalnızca 7,6 ay yaşlandığını söylüyor.

brayn.jpeg

Bryan Johnson

Johnson, kendisi ve ekibinin diyeti, teknoloji girişimcisinin 2012'de 800 milyon dolara PayPal'a sattığı eski şirketi Braintree'deki yazılımına yaklaşımıyla aynı şekilde "oluşturduğu"yla övündü.

Johnson takipçilerine, "Yazılım oluşturduğunuzda, ilk sürümü oluşturursunuz, ardından ikinci ve üçüncü sürüme geçer; her sürüm biraz daha iyi hale gelir çünkü kötü şeyleri çıkarırsınız ve daha iyi şeyler eklersiniz" dedi. "Ben de aynısını diyetimde yaptım."

Kaliforniyalı teknoloji kralı, kendisi ve ekibinin "tüm bilimsel kanıtları" incelediğini ve bunları "her kalorinin yaşamı için savaşmak zorunda olduğu" Blueprint programına dahil ettiğini söyledi.
Johnson belirli yiyecekleri ve takviyeleri "bir süreliğine" aldı ve ardından ekibi bunların vücudunu nasıl etkilediğini değerlendirdi ve yavaş yavaş onu "tarihteki en formda adam" yaptı.
Biohacker Brian Johnson, sonsuza kadar yaşamak için her gün kullandığı maddeyi açıkladı
Blueprint ürünlerinin tam cephaneliğinin web sitesinde fiyatı 361 dolar, ancak "dünyanın en iyi ve en kolay sağlık protokolüne" sahip olmakla övünen Johnson, tüm yöntemlerinin ücretsiz olarak mevcut olduğunu, dolayısıyla herkesin yaptığını alabileceğini paylaştı. tekrarlamak.
Johnson ve Blueprint ekibi, ürünlerinde yer alan her şeyi açıklıyor ve teknoloji kralı, diğer takviye markalarını bunu yapmadıkları için eleştiriyor. Blueprint diyeti, başlangıçta "günde 100'den fazla hap" vitamin ve mineral tükettikten sonra ekibinin basitleştirdiği vitaminleri sağlamak için tozlar ve haplar içeriyor.

Johnson, "Uyandığımda yaptığım ilk şey," C vitamini, magnezyum, kalsiyum alfa-ketoglutarat, glisin ve ashwagandha içeren uzun ömürlü bir karışım içmek" dedi.
Johnson, "uzun yaşam karışımı"nın yanı sıra "her yaş ve cinsiyete" uygun olduğunu iddia ettiği sekiz hap alıyor.

Daha sonra karnabahar, taze brokoli, siyah mercimek, sarımsak, zencefil, kenevir ve sızma zeytinyağından oluşan kahvaltıyı yemeden önce bir saat çalışıyor. Johnson, "gizli" ürününün üzerine avokado bile eklediğini ve doğranmış sebzeleri serptiğini söylüyor.

brayn-diyet.jpeg

Bryan'ın diyeti


Ayrıca her öğünde bir çorba kaşığı sızma zeytinyağı tüketiyor ancak bunun Blueprint programında belirlediği kriterleri karşılaması gerektiğini söylüyor. Bir sonraki öğünde biyohacker fındıklı pudingi yiyor ve içine bir çorba kaşığı zeytinyağı ekliyor.

brayn-diyet1.jpeg

Bryan'ın diyeti


Geçtiğimiz yıl Johnson, sonsuza kadar yaşamaya çalışmak yönündeki tartışmalı yöntemleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Bir zamanlar biyolojik yaşının mümkün olduğu kadar genç olması için ergenlik çağındaki oğlundan kan nakli almıştı. Biyohacker, "Blueprint projesi" olarak adlandırdığı yaşını değiştirmeye yönelik programlara her yıl yaklaşık iki milyon dolar harcıyor.
Şubat ayında, "genetik olarak" kel olması gerektiği gerçeğine rağmen, benzersiz yöntemlerle kellik ve gri saçların üstesinden geldiğini de duyurdu. Johnson, "Saçlarınız üzerinde çalışmanın en iyi zamanı, onu kaybetmeye başlamadan önceki zamandır" diye ısrar ederek, 20'li yaşlarındaki hayranlarını, bukleleri incelmeye veya dökülmeye başlamadan önce önlem almaya çağırdı.