Kırmızı Halıda Yürüyen Kebapçı'nın Sırrı! Herkes CZN Burak'ı Konuştu

CZN Burak "All We Imagine as Light" filminin ön gösterimine katılınca sosyal medya birbirine girdi. CZN Burak, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Birçok dünyaca ünlü isim, "All We Imagine as Light" filminin festival kapsamında gerçekleştirilen prömiyerine katıldı. Kırmızı halıda yürüyen ünlülerin arasında sosyal medya fenomeni şef CZN Burak'ın da olduğu dikkat çekti.

Cannes Film Festivali'nde prömiyeri yapılan 'All We Imagine as Light' isimli film için çok sayıda ünlü isim, kırmızı halıda yürüdü. Gecede en dikkat çeken isimlerden biri de sosyal medya fenomeni şef CZN Burak (Burak Özdemir) oldu.

10 Haber'den Müge Dağıstanlı CZN Burak'ın Cannes'a nasıl katıldığını yazdı.

czn-burak1.jpg

Yazının ilgili bölümleri şöyle:

Sosyal medya alemi Hande Erçel ile Hakan Sabancı’yı kırmızı halıya çok yakıştırırken, dün o halıda yürüyen ünlü kebapçı ‘CZN Burak’ için “Bir kebapçının orada ne işi var” diye sorular soruldu, halının itibarı üzerine yorumlar yapıldı.

Ancak Cannes’a giden menajerlerden biri aynen şöyle söyledi: “CZN Burak, Ortadoğu’da şöhretli bir kebapçı. En zengilerle arkadaş. Cannes’daki, Ortadoğulular kendisine büyük ilgi gösterdiler. Sanki ünlü bir oyuncuymuş gibi fotoğraflarını çektiler. Cannes’da moda, lüks markalar, şöhret de yarıştı. Sadece sinema değil yani. Bizimkiler bu kategoriden yarışa dahil oldu.”