Ilıcalı şoke oldu: Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a mı yardım edeceğim?

Ilıcalı şoke oldu: Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a mı yardım edeceğim?

Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında sunduğu Erzurumspor’a destek programına bağlanan bir kişi, “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” diye konuştu.

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında Erzurumspor’a destek programının moderatörlüğünü yaptı. “Erzurumspor'la Dayanışma Gecesi” adlı etkinliğe Dominik Cumhuriyeti'nden bağlanan Ilıcalı, kulübe 1 milyon lira destekte bulunduğunu ifade etti. 

Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün’ün de katıldığı programa, Ali Akyüz adlı bir yurttaş yayına bağlandı. Akyüz'ün sözleri programa damga vurdu.

Ilıcalı’nın “İyi akşamlar Ali Bey, çok teşekkür ediyoruz bağlandığınız için ve sözü size bırakıyoruz” ifadeleriyle anons ettiği Akyüz, “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” dedi ve telefonu kapattı.

Bu sözlerin ardından programda kısa süreli bir sessizlik oluştu. Durumu toparlamaya çalışan Ilıcalı, “Siz aradınız, biz aramadık” dedi. 

Ilıcalı, konuşmasına devam ederek, “Yani tabii ki ülkemizin zorluklarını anlayışla karşılıyoruz, biz de elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ama bu tip zorlukları buraya bağlanarak dile getirmek de çok mantıklı gelmiyor bana” ifadesini kullandı.