Doktorlar Bu Manzara Karşısında Dehşete Düştü! Bağırsaklarında 30 cm Uzunluğunda Yılan Bulundu Ve Hala Canlıydı

Doktorlar Bu Manzara Karşısında Dehşete Düştü! Bağırsaklarında 30 cm Uzunluğunda Yılan Bulundu Ve Hala Canlıydı
Vietnam'da yaşayan 34 yaşındaki bir adam şiddetli karın ağrısı şikayetiyle doktora gitti. Yapılan tetkikler sonucunda adamın bağırsakların 30 santimetre uzunluğunda yılan balığı bulundu. Doktorları dehşete düşüren başka bir neden ise yılan balığının hala canlı olmasıydı.

34 yaşında bir adam, Vietnam'da şiddetli karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Yapılan tetkikler sonucunda, adamın bağırsaklarının delinmesine neden olan "dehşet verici" bir canlıyla karşılaşıldı: 30 cm uzunluğunda canlı bir yılan balığı!

1-3.jpg

Adam, büyük yılan balığının karnına nasıl girmiş olabileceği sorusuna net bir cevap veremedi. Doktorlar ise kaygan hayvanın anüsten hastanın bağırsaklarına doğru sürünerek içeri girdiğine inanıyor.

Doktorlar, acil ameliyatla yılan balığını çıkardı ve adamın bağırsaklarındaki hasarı onarmaya çalıştı. Operasyon başarılı geçti ve hastanın durumu stabil hale geldi.

1.jpeg

Hastane personelini asıl şok eden şey, yılan balığının adamın vücudunda hâlâ hayatta olmasıydı.

Bu tuhaf vaka ve hastanın karnından çıkarılan yılan balığının fotoğrafı, bir Uzaylı filmindeki insan konağın midesinden fırlayan bir ksenomorfu anımsatıyor.

4-2.jpg