Depremde 17 Yakınını Kaybetmişti! Karsu, Hatay’a Müzik Okulu Kuruyor

Şarkıcı Karsu, Hatay'da kuracağı merkez içinde müzik atölyeleri, spor sahaları ve yaratıcılık atölyeleri gibi etkinliklerin düzenleneceğini söyledi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde 17 akrabasını kaybeden şarkıcı Karsu Dönmez, Hatay'a yaptığı ziyarette duygusal anlar yaşadı.

Sosyal medya platformunda duygularını paylaşan Dönmez, "Birkaç gün boyunca Hatay'da olacağım. Bu süreç duygusal olacak ancak buranın gerçek yüzünü sizlere göstermek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Depremlerin ardından büyük tahribata uğrayan Hatay'a katkı sağlamak amacıyla harekete geçen Karsu Dönmez, kurduğu Karsu Vakfı aracılığıyla Hatay'ın Antakya ilçesine bağlı Serinyol Mahallesi'nde herkesin erişebileceği bir müzik okulu açacaklarını duyurdu.

karsu.jpg

Sanatçı, kompleks içinde müzik atölyeleri, spor sahaları ve yaratıcılık atölyeleri gibi imkanların sunulacağını belirtti.

Hatay'da kurulacak müzik okulu için çalmadık kapı bırakmayan Dönmez, müzik enstrümanları toplamak için çaba gösterdiğini belirtti. En son paylaşımında, enstrümanların da Hatay'a ulaştığını memnuniyetle duyurdu.

Etiketler :