Bize ne tür kahve içtiğinizi söyleyin, biz de size karakterinizi anlatalım :

Bize ne tür kahve içtiğinizi söyleyin, biz de size karakterinizi anlatalım :
En sevdiğiniz içecek veya en sevdiğiniz yemek size nasıl bir insan olduğunuzu söyleyebilir mi? Öyle görünüyor. Kahve benzersizliğinizi anlatabilir; belirli bir içeceğin seçimi kişilik tipimizle ilgilidir.

İçtiğiniz kahve kim olduğunuzu anlatacak...

kahve-turleri.jpeg

En sevdiğiniz kahvenin kişiliğiniz hakkında neler söyleyebileceğini öğrenmek için içeceğinizi seçin ve resimli testin cevabını okuyun.

Sabahları Sade Kahve İçerseniz

kahve-sade.webp

Yalnızca sade kahve içerseniz, kararlı, sabırlı ve güvenilir bir insansınız demektir.

Düşündükleriniz ve gördükleriniz hakkında dürüstçe konuşuyorsunuz, abartma ve fazla duygusallaşma eğiliminde değilsiniz.

Tartışmalardan ve çatışmalardan uzak durursunuz.

Her şeyi kontrol etmeyi seviyorsunuz ve kendiniz istemiyorsanız bir şeyi yapmaya sizi ikna etmeniz kolay değil.

Sade kahve sevenler genellikle ciddi değişikliklere direnir ve her şey kendi kurallarına göre düzenlenmişse rutin konusunda sakindirler.

Her zaman nasıl ve nereye ilerleyeceklerine dair bir planları vardır.

Cappuccino Seçerseniz

kahve-caupccino-001.jpeg

Büyük olasılıkla açık, dürüst, amaçlı, yaratıcı bir insansınız.

Cappuccino severler genellikle aşırı hassas olabilen mükemmeliyetçilerdir. Başkalarının fikirlerini dinleyebilirler ancak çoğu zaman doğru olduğunu düşündükleri şeyi yaparlar.

Bu tür insanlar monotonluğu sevmezler, macerayı ve seyahati severler. Bilinmeyenleri, yeni yerleri, yiyecekleri, restoranları, şirketleri keşfetmeyi severler.

Farklı insanlarla iletişim kurmayı severler. Ve yabancılarla iyi geçinebilirler. Ayrıca harika bir mizah anlayışları var, çabuk anlıyorlar ve gerektiğinde doğru şeyleri söyleyebiliyorlar.

Cappuccino severler sağlıklarına da dikkat ediyor.

Kim Onlar, Latte Severler

kafe-latte.webp

Latte severler genellikle konuşması çok hoş insanlardır, oldukça duygusal ve rahattırlar, hayattan nasıl keyif alacaklarını bilirler.

Bu tür insanlar risk alma eğiliminde değildir, maceralardan hoşlanmazlar ve çatışma ve anlaşmazlıklara tahammül edemezler. Genellikle tarafsızlığı korurlar ve "altın ortalama" pozisyonunu alırlar. Bu tür insanlar herhangi bir anlaşmazlığı nasıl düzelteceklerini bilirler ve başkalarının uzlaşmasına yardımcı olmak için mümkün olan her şeyi yaparlar.

Latte severler rahatlığı, güzel bir yaşamın niteliklerini severler.

Cömert, dürüst ve misafirperverdirler. Bu tür insanlar arkadaşlarıyla iletişim kurmayı severler ama ev konforunu daha da çok severler. Evde zamanı unutarak kitap okumayı ve dizi izlemeyi severler.

Sabahları Espresso İçerseniz

kahve-ekspresso.webp

Espresso içiyorsanız güçlü bir karaktere sahip, hatta kendi tarzınızda cesur bir insansınız demektir.

Nasıl çok ve verimli çalışacağınızı biliyorsunuz, pratiksiniz, her şeyi sipariş etmeye meyillisiniz. Gününüzün planlı olmasını seviyorsunuz, kendiliğindenlik size göre değil.

Bir şeyden diğerine hızla geçmekten hoşlanmazsınız. Dakik ve düzenlisiniz, kendinize güveniyorsunuz.

Genellikle bu tür insanlar her şeyi önceden planlamayı severler. Ve eğer bir şeyler programlarına göre gitmezse sinirlenirler ve gergin olurlar.