Bir Erkeği Beklemekten Bıktı, Çok Ucuza Arazi Aldı, Garson Arkadaşıyla Küçük Ev Yaptı, Aynı Yatak Odasını Paylaşıyor!

Bir Erkeği Beklemekten Bıktı, Çok Ucuza Arazi Aldı, Garson Arkadaşıyla Küçük Ev Yaptı, Aynı Yatak Odasını Paylaşıyor!
Bekar arkadaşlar, Kaliforniya'da küçük bir ev inşa etti. İkili, bütçeyi, satarak ve kredi alarak elde etti. Evlerine taşındılar ve huzurlu bir yaşam sürdürüyorlar.

Bir restoranda çalışırken tanışan Savannah (35) ve Casey (43), Kaliforniya'da bir kamp gezisi yaparken sıfırdan küçük bir ev inşa etme fikriyle tanıştılar. Bekar olan ikili, evlilik beklentisinden bıkmıştı ve birlikte kulüp kurmaya ve şehirden uzakta bir ev almaya karar verdiler.

İKİ ARKADAŞ, 39.500 £ BÜTÇE İLE HAYALLERİNDEKİ EVİ İNŞA ETTİ

Savannah ve Casey, sıfırdan bir ev inşa etmek için 39.500 £ bütçe ayırdılar. Bu parayı, sahip oldukları her şeyi satarak ve küçük bir kredi alarak elde ettiler. Ancak uygun bir arsa bulmak için çaba harcadılar ve sonunda istedikleri uzak alanda bir arsa buldular.

palshome.webp

İKİ YIL SONRA HUZURLU EVLERİNE TAŞINDILAR

Tadilat sırasında ev kiralamayı göze alamayan çift, bir karavana taşındı ve iki yıl sonra tamamen tamamlanan evlerine taşındı. Artık ipotek veya fatura ödemek zorunda değiller, ancak internet erişimi için ödeme yapıyorlar.

BEKARLIĞIN TADINI ÇIKARIYORLAR

Savannah ve Casey, partner bulana kadar beklemek zorunda olmadıklarını düşünüyorlar. İkili, flört uygulamalarını kullanmıyor ve romantik partner bulmak için aktif olarak çaba sarf etmiyor.

a1617657-1032-494b-b30f-c315bea12044.webp

HAYATIN HER AŞAMASI EĞLENCELİ

Savannah ve Casey, hayatın her aşamasının eğlenceli olduğunu düşünüyorlar ve insanlara, hayatlarını beklememeleri gerektiğini hatırlatıyorlar.