Bir apartman numarası , sakinlerinin hayatını nasıl etkileyebilir?

Bir apartman numarası , sakinlerinin hayatını nasıl etkileyebilir?
Numeroloji, astroloji ve simyayla aynı seviyede olan ünlü ve popüler sahte bilimlerden biridir. Pek çok kişi onu küçümsüyor, ancak bazı durumlarda hayır, hayır diye düşünecek ve üç kez tükürüp "yedi kez ölçecek". Amerikalı numerolog Felicia Bender çoktan tüm hayatını raflara koydu. Ona göre insanın hayatındaki her şey sayıların büyüsüne tabidir.Daire veya ev numaranız ne anlama geliyor?
Apartman numarası ne diyor, sakinlerinin hayatını nasıl etkiliyor?


Bender, bir apartman veya evin sayısının orada yaşayanların hayatını önemli ölçüde etkileyebileceğine inanıyor. Ona göre her adres, evin doğasını belirleyen bir titreşim matrisi içeriyor. Bu karakteri belirledikten sonra konutun size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

numaralar-kapi.jpeg


Felicia Bender gibi numerologlar, apartman numarasının tek basamaklı sayısına indirgenerek, o evde yaşayanların kaderi hakkında bilgi verilebileceğini savunuyorlar. Bu sayılar 1'den 9'a kadar değişir ve her birinin farklı anlamları olduğu iddia ediliyor.

Daire numarasının sakinlerin kaderi üzerindeki etkisi nasıl belirlenir

Numeroloji basit sayılarla çalışır, bu nedenle büyük sayıları tek basamaklı temel sayılara indirgemek gerekir. Bu sayıların her biri bir kişiyi, daireyi, evi, başka bir nesneyi şu veya bu şekilde karakterize eder.
Gerekli sayının belirlenmesi için ev veya apartman numarasının tüm rakamlar toplanarak tek bir sayıya indirilmesi gerekir. Örneğin daire numaranız 88 ise bu durumda sayıyı şu şekilde belirlemeniz gerekir: 8+8=16 = 1+6=7. Sadece daire veya özel ev numarasını hesaplamanız yeterli. Felicia Bender, apartman, cadde veya ara sokak sayısının önemli olmadığına inanıyor.

11 ve 22 sayıları istisnadır, toplanmalarına gerek yoktur, kendi ayrı değerleri vardır.

Daire numaranız ne anlama geliyor?

numara-kapi1.jpg

Bender'a göre kariyer ve kişisel gelişime öncelik veren konut sakinleri 1 numaralı evde veya apartman dairesinde kendilerini harika hissedecekler. Yalnızlıktan korkmazlar, bu nedenle aile onlar için ilk sırada değildir. Ancak bu oda konfor ve huzura ihtiyaç duyan aile bireyleri için uygun değildir.

Bir apartman dairesinin veya evin ikinci odası ise tam tersine çocuklu veya çocuksuz çiftler, birlikte yaşamak isteyen arkadaşlar için idealdir. Genel olarak güçlü bir topluluk tabanı oluşturmak için harika bir yerdir.

3 numaralı ev , sakinlerin iyimserlik ve enerji dolu olduğu, eğlencenin ve kahkahaların azalmadığı bir yer. Burada başkalarıyla iletişim kurmak, duygusal olarak kendini ifade etmek, yaratıcı olmak güzel. Bu sayı bekarlar ve parayı sevenler için uygun değil - sakinlerin parmaklarının arasından para akıyor.

Güvenliği ve istikrarı seçenler için dört numara uygundur . Muhafazakarlar burada kendilerini en iyi hissedecekler - iş geliştirmeyi, yaşlılık için sermaye birikimini düşünenler. Bu sayı eğlenceyi seven ve özgürlüğü seven insanlar için uygun değildir.

Partiler, eğlence ve maceralar için beş numaralı konut en uygunudur . Yine barış arayanlar için kontrendikedir. Felicia Bender, bir aile kurmayı ve parlak ve istikrarlı bir gelecek kurmayı planlıyorsanız burada yaşamamanız gerektiğini söylüyor: "Beş, aşırılıkların sayısıdır, dolayısıyla siz de misafirleriniz gibi alkolü, uyuşturucuyu kötüye kullanabilir ve yemek yiyebilirsiniz. çok fazla."
6 numaralı konut çocuklu ailelere de uygun, güzellik ve eğitim yuvası. Bu sayıdaki konutların olumsuz tarafı, sahiplerinin kendi mükemmeliyetçiliğinden ve aşırı sorumluluk duygusundan rahatsızlık duyabilmesidir.
Manevi bir arayış içinde olanlar için kendini keşfetme ve tefekkür için ideal bir yer 7 numaralı ev veya apartman dairesidir . Ancak kariyer yapmayı ve para kazanmayı hayal edenler için uygun değiller. Yazarlar, bilim insanları, öğretmenler, yalnızlıktan korkmayanlar burada yaşayacak.
Bir ev veya apartman dairesinden bahsedersek, 8 numara maksimum maddi refah ve güç arayanların yeridir. Ev sahiplerinin öncelikli olarak parası olmalı, yoksa burada rahatsız olurlar.
9 numaralı konut , çevre yararına neredeyse 24 saat çalışmaya hazır, gerçek insani yardım çalışanları için uygundur. Sakinleri özverili, fedakar ve onlar için en önemli şeyin maneviyat olduğunu düşünüyorlar.
11 ve 22 sayılarına gelince. Bender'e göre 11 numaralı evin veya apartmanın sakinleri, başkalarına yardım ettikleri takdirde her türlü çabada, özellikle manevi gelişimde başarılı olacaklardır. Yazarlar, mimarlar ve çevrelerindekilerin hayatlarını iyileştirmek için çok çalışanlar, evin veya apartman dairesinin duvarlarında kendilerini harika hissedecekler .

Numara uymuyorsa ne yapmalı
Farklı kültürlerde, farklı sayılar şanslı ve şanssız olarak kabul edilir.
Numeroloji, "yanlış numaraya" sahip bir apartman veya evin sakinlerinin oradan kaçmasını gerektirmez.

Ev gerekli enerjiyi vermiyorsa" ne yapılabilir?

Felicia Bender'e göre , numarayı kişisel olarak size karşılık gelen numarayla değiştirebilirsiniz. "İstediğiniz numarayı kapının iç kısmına asın" ve onu zaten sahip olduğunuz numaraya ekleyin. Yani 23 numaralı daire beşin şiddet karakterine sahipse kapının arkasına 8 rakamını ekleyerek sessiz dörtlü yapacağız, çünkü 2+3+8=13 yani 1+3 = 4.