Bagaj görevlisi, havaalanında valizine kurdele bağlayan herkesi uyarıyor: Yarardan çok zarar getiriyor

Bagaj görevlisi, havaalanında valizine kurdele bağlayan herkesi uyarıyor:  Yarardan çok zarar getiriyor
Gezginler çantalarına biblolar, anahtarlıklar, bagaj etiketleri, renkli ipler veya çıkartmalar eklerler , böylece atlıkarıncaya binerken kolayca takip edilebilirler ve sapa bir kurdele bağlamak da popüler bir yöntemdir.


Bagajınızı kalabalığın arasından öne çıkarmaya çalışmak yarardan çok zarar verebilir
Tatile çıktığınızda, kalabalığın arasından sıyrıldığınızdan ve birisinin kalabalığın içinde kaybolması ihtimaline karşı kolayca fark edilebildiğinizden emin olmak istersiniz; aynı şey çantanız için de geçerlidir.
İnsanlar, kimsenin yanlışlıkla alıp bir hafta sürecek tatilleri için onlara bir çift iç çamaşırı ve sıfır kıyafet bırakmaması umuduyla bagajlarına her türlü dekorasyonu koyuyorlar .

bavul-ve-kurdele1.webp


Uçuş görevlisi, değerli bagajınızı kişiselleştirmenin aslında faydadan çok zarar verebileceğini, zira eşyalarınızın uçağa bile ulaşamayabileceğini söyledi.
İnsanların kendilerini tanımlamaya yardımcı olmak için valizlerine bağladıkları şeritler, bagaj salonunda taranan çantayla ilgili sorunlara neden olabilir.

"Çanta otomatik olarak taranamazsa, manuel işleme tabi tutulabilir, bu da çantanızın uçuşa ulaşamaması anlamına gelebilir" diye ekledi.
"Eski çıkartmaları çantadan çıkarın, tarama işleminde karışıklığa neden olabilir ."
Ayrıca seyahat edenlerin bagajlarıyla ilgili stressiz bir deneyim isteyip istemediklerini dikkate almaları için, hasar görmesini önlemek için valizinizin tekerleklerini yukarı kaldırmak gibi birkaç kullanışlı ipucu da paylaştı.

bavul-yolu.webp

Bagaj görevlisi, öğütülmüş badem, şeker ve yumurtadan yapılan kalın hamurun bazı patlayıcılarla 'aynı yoğunluğa' sahip olduğunu açıkladı; bu nedenle, siz ve çantanız kapsamlı bir arama için kenara çekilirse şaşırmayın.
Biraz badem ezmesi için aile tatilini kaçırmaya gerçekten değmez, değil mi?
Bu yaz uçuşunuzu yapmak istiyorsanız kurdeleleri ve pasta malzemelerini evde bırakmak en iyisi gibi görünüyor.